Hungarian commemorative medals and plaques

Number of items: 413

Bognár György (1944-) 1989. MÉE Gyöngyösi Csoport - Aradi Vértanúk / Poeltenberg Ernő kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:1,1-  Adamo GS7
31036.

Bognár György (1944-) 1989. "MÉE Gyöngyösi Csoport - Aradi Vértanúk / Poeltenberg Ernő" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:1,1- Adamo GS7

1 200 HUF
Bognár György (1944-) 1990. MÉE Gyöngyösi Csoport - Aradi Vértanúk / Lázár Vilmos kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:1,1- kis ph Adamo GS8
31037.

Bognár György (1944-) 1990. "MÉE Gyöngyösi Csoport - Aradi Vértanúk / Lázár Vilmos" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:1,1- kis ph Adamo GS8

1 200 HUF
Bognár György (1944-) 1987. MÉE Gyöngyösi Csoport - Aradi Vértanúk / Nagysándor József kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:1  Adamo GS5
31038.

Bognár György (1944-) 1987. "MÉE Gyöngyösi Csoport - Aradi Vértanúk / Nagysándor József" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:1 Adamo GS5

1 200 HUF
Bognár György (1944-) 1989. 20 éves a MÉE kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:1 kis patina Adamo BP28
31039.

1 400 HUF
Bognár György (1944-) 1989. 250 éve született a Bajai Világjáró - Jelky András / M.É.E. Bajai Csoportja kétoldalas alpakka emlékérem (42,5mm) T:1- (PP) patina, ujjlenyomat Adamo BA5
31040.

Bognár György (1944-) 1989. "250 éve született a Bajai Világjáró - Jelky András / M.É.E. Bajai Csoportja" kétoldalas alpakka emlékérem (42,5mm) T:1- (PP) patina, ujjlenyomat Adamo BA5

3 000 HUF
Bognár György (1944-) / Dr. Balogh Imre (1930-) 1989. Baksay Sándor 1832-1915 / Kunszentmiklósi Baksay Sándor Gimnázium bronz emlékérem műanyag tasakban, az érmet tartó műanyag eltört (42,5mm) T:1
31041.

Bognár György (1944-) / Dr. Balogh Imre (1930-) 1989. "Baksay Sándor 1832-1915 / Kunszentmiklósi Baksay Sándor Gimnázium" bronz emlékérem műanyag tasakban, az érmet tartó műanyag eltört (42,5mm) T:1

1 600 HUF
Bognár György (1944-) 1990. Gyöngyös - Aradi Vértanúk / Kazinczy Lajos kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:1 patina Adamo GS9
31042.

Bognár György (1944-) 1990. "Gyöngyös - Aradi Vértanúk / Kazinczy Lajos" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:1 patina Adamo GS9

1 200 HUF
Bognár György (1944-) 1991. MÉE - Ferencvárosi Torna Club FTC II. - 1909-1919 kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:1-
31043.

Bognár György (1944-) 1991. "MÉE - Ferencvárosi Torna Club FTC II. - 1909-1919" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:1-

2 000 HUF
Bognár György (1944-) 1991. MÉE Gyöngyösi Csoport - Aradi Vértanúk / Láhner György kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:1,1- kis ph Adamo GS10
31044.

Bognár György (1944-) 1991. "MÉE Gyöngyösi Csoport - Aradi Vértanúk / Láhner György" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:1,1- kis ph Adamo GS10

1 200 HUF
Bognár György (1944-) 1992. MÉE Gyöngyösi Csoport - Aradi Vértanúk / Dessewffy Arisztid kétoldalas bronz emlékérem (42,5 mm) T:1,1- kis ph, patina Adamo GS11
31045.

Bognár György (1944-) 1992. "MÉE Gyöngyösi Csoport - Aradi Vértanúk / Dessewffy Arisztid" kétoldalas bronz emlékérem (42,5 mm) T:1,1- kis ph, patina Adamo GS11

1 200 HUF
10
Bognár György (1944-) 1993. Vitéz Nagybányai Horthy Miklós / Itthon hazai földben bronz emlékérem (42,5mm) T:1
31046.

Bognár György (1944-) 1993. "Vitéz Nagybányai Horthy Miklós / Itthon hazai földben" bronz emlékérem (42,5mm) T:1

1 600 HUF
Bognár György (1944-) 1993. Vitéz Nagybányai Horthy Miklós / Itthon hazai földben jelzett Ag emlékérem sérült tokban, számozott tanúsítvánnyal (31,26g/0.925/42,5mm) T:PP
31047.

Bognár György (1944-) 1993. "Vitéz Nagybányai Horthy Miklós / Itthon hazai földben" jelzett Ag emlékérem sérült tokban, számozott tanúsítvánnyal (31,26g/0.925/42,5mm) T:PP

9 000 HUF
24,32
26,47

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF