Hungarian commemorative medals and plaques

Number of items: 413

Bedő József 1981. 35 éves a forint / Alba Regia napok - MÉE Székesfehérvár Al emlékérem (40mm) T:2
31024.

Bedő József 1981. "35 éves a forint / Alba Regia napok - MÉE Székesfehérvár" Al emlékérem (40mm) T:2

2 000 HUF
Berán Lajos (1882-1943) 1933. TESZ - Nemzeti Munkahét kétoldalas, ezüstözött bronz emlékérem (60mm) T:2- kopott ezüstözés, több peremhiba TP 232.
31025.

4 000 HUF
Berán Lajos (1882-1943), Rejőd Tiborc (1892-1972) DN IX. Pius Br emlékérem eredeti díszdobozban (45mm) T:1
31026.

Berán Lajos (1882-1943), Rejőd Tiborc (1892-1972) DN "IX. Pius" Br emlékérem eredeti díszdobozban (45mm) T:1

15 000 HUF
40,54
44,12
31027.

1 000 HUF
Bognár György (1944-) 1984. Az újjáépült Operaház 1884-1984 bronz emlékérem (42,5mm) T:1- több kis ph.
31028.

Bognár György (1944-) 1984. "Az újjáépült Operaház 1884-1984" bronz emlékérem (42,5mm) T:1- több kis ph.

1 400 HUF
Bognár György (1944-) 1985. MÉE Szécsény / II. Rákóczi Ferenc halálának 250. évfordulójára - Rodostó ezüstpatinázott Br emlékérem (42,5mm) + 1943. Öttusa Verseny 1943. I. / M. Kir. Rákóczi FerencGyalogsági Hadapród-Iskola - Sopron ezüstözött bronz díjérem (40mm) + DN Rákóczi Ferenc emlékérem sérült műanyag tokban T:2-3
31029.

Bognár György (1944-) 1985. "MÉE Szécsény / II. Rákóczi Ferenc halálának 250. évfordulójára - Rodostó" ezüstpatinázott Br emlékérem (42,5mm) + 1943. "Öttusa Verseny 1943. I. / M. Kir. Rákóczi FerencGyalogsági Hadapród-Iskola - Sopron" ezüstözött bronz díjérem (40mm) + DN "Rákóczi Ferenc" emlékérem sérült műanyag tokban T:2-3

2 000 HUF
Bognár György (1944-) 1985. MÉE Szécsény / II. Rákóczi Ferenc halálának 250. évfordulójára - Rodostó ezüstpatinázott Br emlékérem (42,5mm) T:1- Adamo SY4
31030.

Bognár György (1944-) 1985. "MÉE Szécsény / II. Rákóczi Ferenc halálának 250. évfordulójára - Rodostó" ezüstpatinázott Br emlékérem (42,5mm) T:1- Adamo SY4

2 000 HUF
Bognár György (1944-) 1987. Beszédes József 1787-1852 kétoldalas, öntött bronz emlékérem, tokban (~74-76mm) T:1
31031.

Bognár György (1944-) 1987. "Beszédes József 1787-1852" kétoldalas, öntött bronz emlékérem, tokban (~74-76mm) T:1

3 000 HUF
Bognár György (1944-) 1987. Kőrösi Csoma Sándor 1784-1842 / Magyar Mezőgazdasági Múzeum Baráti Körének Szécsényi Csoportja - Kőrösi Csoma Sándor Emlékmúzeum megnyitása Szécsény kétoldalas ezüstözött Br emlékérem (42,5mm) T:1- kopott ezüstözés
31032.

Bognár György (1944-) 1987. "Kőrösi Csoma Sándor 1784-1842 / Magyar Mezőgazdasági Múzeum Baráti Körének Szécsényi Csoportja - Kőrösi Csoma Sándor Emlékmúzeum megnyitása Szécsény" kétoldalas ezüstözött Br emlékérem (42,5mm) T:1- kopott ezüstözés

2 000 HUF
Bognár György (1944-) 1988. MÉE Gyöngyösi Csoport - Aradi Vértanúk / Knézich Károly Br emlékérem (42,5 mm) T:1 Adamo GS6
31033.

Bognár György (1944-) 1988. "MÉE Gyöngyösi Csoport - Aradi Vértanúk / Knézich Károly" Br emlékérem (42,5 mm) T:1 Adamo GS6

1 200 HUF
Bognár György (1944-) 1988. 125 éve született Gárdonyi Géza 1863-1988 / Eger MÉE bronz emlékérem (42,5mm) T:1-  Adamo EG5
31034.

Bognár György (1944-) 1988. "125 éve született Gárdonyi Géza 1863-1988 / Eger MÉE" bronz emlékérem (42,5mm) T:1- Adamo EG5

1 400 HUF
Bognár György (1944-) 1989. Az Amerikai Egyesült Államok elnöke George Bush / Az USA elnökének magyarországi látogatása 1989. július 11-13 Ag emlékérem kapszulában (31,39g/0.999/42,5mm) T:PP fo.  Hungary 1989. President of the United States George Bush / President of USA visits Hungary 11-13. 07. 1989 Ag commemorative medallion in capsule. Sign.: György Bognár (31,39g/0.999/42,5mm) C:PP spotted
31035.

Bognár György (1944-) 1989. "Az Amerikai Egyesült Államok elnöke George Bush / Az USA elnökének magyarországi látogatása 1989. július 11-13" Ag emlékérem kapszulában (31,39g/0.999/42,5mm) T:PP fo. Hungary 1989. "President of the United States George Bush / President of USA visits Hungary 11-13. 07. 1989" Ag commemorative medallion in capsule. Sign.: György Bognár (31,39g/0.999/42,5mm) C:PP spotted

10 000 HUF
27,03
29,41

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF