Hungarian Physician Commemorative Medallions and Plaques

Number of items: 115

Asszonyi Tamás (1942-) 1981. 1881-1981 / 100 éves a Magyar Vöröskereszt kétoldalas bronz emlékplakett eredeti tokban (109mm) T:1
30896.

Asszonyi Tamás (1942-) 1981. "1881-1981 / 100 éves a Magyar Vöröskereszt" kétoldalas bronz emlékplakett eredeti tokban (109mm) T:1

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
3 000 HUF
7,79
8,33
  Add to cart
  Remove
Asszonyi Tamás (1942-) DN Kabay János gyógyszerész 1896-1936 / Magyar Gyógyszerészeti Társaság - Gyógyszerkutatási munkásságért kétoldalas Br emlékérem (77mm) T:1- patina, ragasztott cetli a hátlapon /  Hungary ND János Kabay pharmacist 1896-1936 / Hungarian Pharmaceutical Society - For pharmaceutical research work two-sided Br commemorative medallion. Sign.:Tamás Asszonyi (1942-) (77mm) C:AU patina, glued note on reverse
30897.

Asszonyi Tamás (1942-) DN "Kabay János gyógyszerész 1896-1936 / Magyar Gyógyszerészeti Társaság - Gyógyszerkutatási munkásságért" kétoldalas Br emlékérem (77mm) T:1- patina, ragasztott cetli a hátlapon / Hungary ND "János Kabay pharmacist 1896-1936 / Hungarian Pharmaceutical Society - For pharmaceutical research work" two-sided Br commemorative medallion. Sign.:Tamás Asszonyi (1942-) (77mm) C:AU patina, glued note on reverse

Available
8 000 HUF
20,78
22,22
  Add to cart
  Remove
30898.

Available
1 200 HUF
3,12
3,33
  Add to cart
  Remove
30899.

Available
16 000 HUF
41,56
44,44
  Add to cart
  Remove
Beck Ötvös Fülöp (1873-1945) 1941. Balassa János 1814-1868 Br díjérem JOANNES BALASSA / SOCIETAS REGIA MEDICORVM BVDAPESTIENSIS (67mm) T:1- patina / Hungary 1941. Joannes Balassa 1814-1868 Br award medal. Sign.: Fülöp Beck Ötvös (67mm) C:AU patina HP 836.
30900.

Beck Ötvös Fülöp (1873-1945) 1941. "Balassa János 1814-1868" Br díjérem "JOANNES BALASSA / SOCIETAS REGIA MEDICORVM BVDAPESTIENSIS" (67mm) T:1- patina / Hungary 1941. "Joannes Balassa 1814-1868" Br award medal. Sign.: Fülöp Beck Ötvös (67mm) C:AU patina HP 836.

Available
30 000 HUF
77,92
83,33
  Add to cart
  Remove
Bognár Lívia (1957-) 1984. Dr. Magyary Gerő - Az orvosi hivatás áldozata 1898-1954 / Keszthely Városi Tanács Kórház-Rendelőintézet 1759-1984 - Keszthelyi Éremgyűjtők bronz emlékérem (59mm) T:1-
30901.

Bognár Lívia (1957-) 1984. "Dr. Magyary Gerő - Az orvosi hivatás áldozata 1898-1954 / Keszthely Városi Tanács Kórház-Rendelőintézet 1759-1984 - Keszthelyi Éremgyűjtők" bronz emlékérem (59mm) T:1-

3 000 HUF
7,79
8,33
Hammer price:
3 000 HUF
Bogár Lívia (1957-) 1985. Dr. Babocsay József városunk egykori főorvosa 1760-1838 / 100 éves a Kanizsai Városi Kórház 1885-1985 kétoldalas jelzett Ag emlékérem (36,26g/0,835/42,5mm) T:1- patina, karc
30902.

Bogár Lívia (1957-) 1985. "Dr. Babocsay József városunk egykori főorvosa 1760-1838 / 100 éves a Kanizsai Városi Kórház 1885-1985" kétoldalas jelzett Ag emlékérem (36,26g/0,835/42,5mm) T:1- patina, karc

Available
8 500 HUF
22,08
23,61
  Add to cart
  Remove
Bognár György (1944- ) DN Prof. Dr. Babics Antal Akadémikus 1902-1922 egyoldalas, öntött bronz plakett (81mm) T:1-
30903.

Bognár György (1944- ) DN "Prof. Dr. Babics Antal Akadémikus 1902-1922" egyoldalas, öntött bronz plakett (81mm) T:1-

Available
8 500 HUF
22,08
23,61
  Add to cart
  Remove
Borsos Miklós (1906-1990) 1971. Dr. Verebély Tibor - MCMLXXI kétoldalas, öntött bronz emlékérem (86mm) T:1-
30904.

Borsos Miklós (1906-1990) 1971. "Dr. Verebély Tibor - MCMLXXI" kétoldalas, öntött bronz emlékérem (86mm) T:1-

16 000 HUF
41,56
44,44
Hammer price:
16 000 HUF
Borsos Miklós (1906-1990) DN Kende János 1892-1961 / Magyar Fogorvosok Egyesülete - Kende János Emlékérem kétoldalas, öntött bronz emlékérem (84-85mm) T:1-
30905.

Borsos Miklós (1906-1990) DN "Kende János 1892-1961 / Magyar Fogorvosok Egyesülete - Kende János Emlékérem" kétoldalas, öntött bronz emlékérem (84-85mm) T:1-

Available
16 000 HUF
41,56
44,44
  Add to cart
  Remove
Borsos Miklós (1906-1990) DN Balogh Károly 1895 - 1973 / Magyar Fogorvosok Egyesülete - Balogh Károly Emlékérem kétoldalas, öntött bronz emlékérem (78mm) T:1-
30906.

Borsos Miklós (1906-1990) DN "Balogh Károly 1895 - 1973 / Magyar Fogorvosok Egyesülete - Balogh Károly Emlékérem" kétoldalas, öntött bronz emlékérem (78mm) T:1-

Available
9 000 HUF
23,38
  Add to cart
  Remove
Csíkszentmihályi Róbert (1940-) 1975. Prof. Radnót Magda / 25 éves egyetemi tanári működése emlékére 1975 kétoldalas, öntött bronz emlékérem (95mm) T:1-  CS 490.
30907.

Csíkszentmihályi Róbert (1940-) 1975. "Prof. Radnót Magda / 25 éves egyetemi tanári működése emlékére 1975" kétoldalas, öntött bronz emlékérem (95mm) T:1- CS 490.

Available
4 000 HUF
10,39
11,11
  Add to cart
  Remove

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2022 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.