Jewellery and precious metal items

Number of items: 227

Arany (Au/18K) karkötő geometrikus mintákkal. Jelzett. h: 19,5cm, nettó: 43,1 g
19000.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
650 000 HUF
1 688,31
1 805,56
  Add to cart
  Remove
Arany (Au/18k) Női koktél gyűrű, smaragddal, rubinnal és 21 db brilliáns csiszolású gyémántal (0,3ct) F-G VVS/VS ékített, jelzett, bruttó: 6,85g, m:56
19001.

260 000 HUF
675,32
722,22
Hammer price:
260 000 HUF
19002.

480 000 HUF
1 246,75
1 333,33
Hammer price:
480 000 HUF
Párna csiszolású gyémánt 0,85 carat VS 1. (5,55x4,78x3,31 mm ), certifikáttal. / Diamond oval shape with certificate
19003.

270 000 HUF
701,30
750,00
Hammer price:
270 000 HUF
18 K fehérarany gyűrű 11 db gyémánttal. 0,4 c VVS1-VS, F-G, 0,55c VS1-SI G-H Br 5,4 g, m: 53 Certifikáttal, eredeti dobozában. / 18 Ct white gold ring with 11 diamonds.
19004.

Available
300 000 HUF
779,22
833,33
  Add to cart
  Remove
19005.

Available
360 000 HUF
935,06
1 000,00
  Add to cart
  Remove
Ezüst (Ag) cca. 90 db köves gyűrű, jelzett, vegyes méretben, néhányon kőhiányok, bruttó: 510g
19007.

Available
180 000 HUF
467,53
500,00
  Add to cart
  Remove
Arany (Au) nyaklánc, jelzett, h:56cm, nettó:10g
19008.

Available
160 000 HUF
415,58
444,44
  Add to cart
  Remove
19009.

160 000 HUF
415,58
444,44
Hammer price:
160 000 HUF
Ezüst (Ag) Puttós áttört dísztál, jelzett, peremén egyik áttörésnél sérülés, d: 26 cm, nettó: 496 g
19010.

Available
150 000 HUF
389,61
416,67
  Add to cart
  Remove
19011.

Available
120 000 HUF
311,69
333,33
  Add to cart
  Remove
Ezüst (Ag) vodkás pohár, 6 db, vésett virág motívummal, jelzett, nettó: 266g, m:8,5cm
19012.

Available
80 000 HUF
207,79
222,22
  Add to cart
  Remove

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2022 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.