15002.
423. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
10 000 HUF
18
Vasvármegye. Szerk.: Dr. Sziklay János.-Dr. Borovszky Samu. Magyarország vármegyéi és városai. Magyarország monográfiája. Bp.,1898, Apollo Irodalmi Társaság, XI+622 p.+31 t. (1 kihajtható, 4 színes, 1 kétlapos, 3 kihajtható térkép). Kiadói aranyozott, festett, dombornyomásos egészvászon-kötésben, Leszik-kötés, festett lapélekkel, a borítón kopásnyomokkal és kis foltokkal, a gerincen kis sérüléssel, ceruzás aláhúzásokkal, bejelölésekkel, néhány kissé foltos lappal, régi intézményi bélyegzővel, a gerincen címkenyomokkal.