15009.
423. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
4 000 HUF
Almásy László (1895-1952): Autóval Szudánba. Első autó-utazás a Nílus mentén. Vadászatok angol-egyiptomi Szudánban. Dr. Cholnoky Jenő előszavával. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp., [1929], Lampel R. (Wodianer F. és Fiai), 1 t. (címkép) + 240 p.+28 t. (kétoldalas, fekete-fehér fotók) + 1 térkép. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói aranyozott, festett egészvászon sorozatkötésben, kopottas borítóval.