Books: Technics

Number of items: 32

Gépismertető. A szőlőtermesztés gépei. (Segédlet a gépigényfelméréshez). Gödöllő, 1984, MÉM Műszaki Intézet. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés, a gerincen kis sérüléssel.
17185.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
8 000 HUF
20,78
22,22
  Add to cart
  Remove
cca 1930-1940 Géptani jegyzet a M. Kir. Bányászati és Mélyfúrási Szakiskola tanulói részére. Összeáll.: Kocsis János. (Kézirat gyanánt). Félvászon-kötésben, mellékletekkel.
17186.

5 000 HUF
12,99
13,89
Hammer price:
8 500 HUF
17187.

Available
5 500 HUF
14,29
15,28
  Add to cart
  Remove
17188.

Available
2 600 HUF
6,75
7,22
  Add to cart
  Remove
Dr. Almási Elemér: Élelmiszerek gyorsfagyasztása. Bp., 1964, Műszaki Könyvkiadó, 276 p. Fekete-fehér képekkel, ábrákkal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, egy lapon kisebb szakadással. Megjelent 1000 példányban.
17189.

Available
4 000 HUF
10,39
11,11
  Add to cart
  Remove
A rádiótechnika könyvei, 3 db: Lamoth Emil: Hangszórók; 300 rádióamatőr tanács; Heckenast Gábor: Hangszalagtechnika. (16., 18., 20.) Bp., 1956, Műszaki Könyvkiadó. Kiadói papírkötés, kisebb sérülésekkel.
17190.

Available
2 600 HUF
6,75
7,22
  Add to cart
  Remove
Aluminium. Összeáll.: Kurovszky István. Bp., 1950., Aluminiumipari és Kereskedelmi Propaganda Bizottság. Kiadói kissé kopott félvászon-kötésben. Tiszteletpéldány bélyegzéssel az egyik szerző, Kollmann Ferenc részére, egy másik szerző és a felelős kiadó, Arányi Árpád aláírásával.
17191.

Aluminium. Összeáll.: Kurovszky István. Bp., 1950., Aluminiumipari és Kereskedelmi Propaganda Bizottság. Kiadói kissé kopott félvászon-kötésben. "Tiszteletpéldány" bélyegzéssel az egyik szerző, Kollmann Ferenc részére, egy másik szerző és a felelős kiadó, Arányi Árpád aláírásával.

Available
3 000 HUF
7,79
8,33
  Add to cart
  Remove
Kezelési és karbantartási utasítás a Moszkvics 412, 427 és 434 típusú gépkocsikhoz. Moszkva, é.n., V/O Avtoexport SZSZKSZ (Bp., Egyetemi Nyomda). Fekete fehér fotókkal, ábrákkal illusztrált. Kiadói félvászon-kötés, viseltes borítóval.
17192.

Available
2 000 HUF
5,19
5,56
  Add to cart
  Remove
Domnanich Imre - Prohászka László - Valent Lajos: Gépjárómű üzemanyaggazdálkodási útmutató. A Közlekedésügyi Minisztérium kiadványa. Bp., 1952, Közlekedési Kiadó, 104 p. Kiadói papírkötés, kissé szakadt borítóval. Megjelent 3050 példányban.
17193.

Available
3 000 HUF
7,79
8,33
  Add to cart
  Remove
Mészáros Ferenc - Dr. Nádasi Antal: Biztonságosabban, takarékosabban Ladával. Bp., 1983, Műszaki Könyvkiadó. Kiadói papírkötés.
17194.

Available
2 000 HUF
5,19
5,56
  Add to cart
  Remove
17195.

Available
1 400 HUF
3,64
3,89
  Add to cart
  Remove
17196.

Available
2 000 HUF
5,19
5,56
  Add to cart
  Remove

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2022 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.