3 000 HUF
Utazás a marsba! A mars bolygó foglya. Átdolgozta: Dr. Csángó Theofil. Bp., [1916], Magyar Kereskedelmi Közlöny (Tolnai-ny.), 156+(4) p. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal, restaurált hátsó kötéstáblával és gerinccel.