1 000 HUF
2,70 EUR, 2,94 USD
Kincs István: Az Irsay ősök. Ifjúsági regény. Szombathely, [1946], Martineum, 197 p. Harmadik kiadás. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé viseltes, kopottas borítóval, sérült gerinccel, részben szétvált fűzéssel, a szennylapokon névbejegyzéssel, rajzokkal.