Books: Tales

Number of items: 22

M. Rázusová-Martáková: Hófehérke. Ford.: Zólyomi Antal. D. Landrová rajzaival. Pozsony, é.n., Vydavatelstvo Osveta N. P. Martin. Négy kinyitható, térbeli illusztrációval (ebből kettő sérült, hiányos). Kiadói keménytáblás kötés, kissé sérült, kopott borítóval.
17311.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
4 000 HUF
10,39
11,11
  Add to cart
  Remove
17312.

Available
3 000 HUF
7,79
8,33
  Add to cart
  Remove
17313.

Available
3 000 HUF
7,79
8,33
  Add to cart
  Remove
Oszkár Bácsi (Szalay Oszkár): Legszebb meséi. Déry Ricco rajzaival, Bp., é.n., Károlyi Sándor Könyvkiadóvállalat, Kiadói kopottas félvászon kötésben.
17314.

Available
3 600 HUF
9,35
10,00
  Add to cart
  Remove
Tamás István: Háry János az Olimpiászon. Rajzolta: Enyvvári Herbert. Bp., 1936, Cserépfalvi (Löbl Dávid és Fia-ny.), 85+(3) p. + 10 (színes) t. Szövegközi fekete-fehér és egészodalas színes illusztrációkkal. Kiadói egészvászon-kötés, kissé viseltes, sérült, foltos borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal, részben szétvált fűzéssel, több lap és képtábla kijár.
17315.

Available
3 000 HUF
7,79
8,33
  Add to cart
  Remove
Swan, Anni: Mesék az ezertó országából. Ford.: Sebestyén Irén. Fáy Dezső rajzaival. Bp., é.n. (cca 1920), Athenaeum, 142+(1) p. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé foltos borítóval.
17316.

Available
3 000 HUF
7,79
8,33
  Add to cart
  Remove
R. Berde Mária: Az árva királyfi. Eredeti székely népmesék. Fáy Dezső rajzaival. Magyar Tájak Mesekincse I. Bp., [1941], Athenaeum, 105 p. Kiadói illusztrált félvászon-kötés.
17317.

3 000 HUF
7,79
8,33
Hammer price:
3 000 HUF
Utazás a marsba! A mars bolygó foglya. Átdolgozta: Dr. Csángó Theofil. Bp., [1916], Magyar Kereskedelmi Közlöny (Tolnai-ny.), 156+(4) p. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal, restaurált hátsó kötéstáblával és gerinccel.
17318.

3 000 HUF
7,79
8,33
Hammer price:
3 400 HUF
Selma Lagerlöf: Nils Holgersson csodálatos utazása. Ford.: G. Beke Margit. Kass János rajzaival gazdagon illusztrált. Bp., 1977., Móra. Harmadik kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé szakadt, javított papír védőborítóban, volt könyvtári példány.
17319.

3 000 HUF
7,79
8,33
Hammer price:
3 000 HUF
Bari Károly: Az erdő anyja. Cigány népmesék és néphagyományok. Gyűjtötte, fordította és a bevezetőt írta: - -. Bp., 1990., Gondolat. A szerző illusztrációival. Fekete-fehér és színes képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban, volt könyvtári példány.
17320.

Available
1 400 HUF
3,64
3,89
  Add to cart
  Remove
17321.

Available
1 000 HUF
2,60
2,78
  Add to cart
  Remove
Aleksandar Zograf: Elhasznált világ. Bp., 2010., Nyitott Könyvműhely. Képregény. Kiadói papírkötés, 3 kijáró lappal.
17322.

Available
1 000 HUF
2,60
2,78
  Add to cart
  Remove

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2022 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.