Books: Sports, Chess, Alpinism

Number of items: 20

Dr. Földessy János: A magyar labdarúgás 60 éve. Bp., 1958, Sport Lap- és Könyvkiadó. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói félvászon-kötés, sérült kiadói papír védőborítóban. Megjelent 3500 példányban.
15612.

1 000 HUF
2,56
2,63
Dr. Szily József: Maróczy Géza élete és pályafutása. (100 válogatott játszmával). Bp., 1957, Sport Lap- és Könyvkiadó. Kiadói félvászon-kötés, kissé sérült borítóval. Megjelent 3200 példányban.
15613.

1 000 HUF
2,56
2,63
Sportjátékok. Bp.,1959., Magyar Honvédelmi Sportszövetség. Kiadói papírkötés, néhány bejelöléssel, a hátsó borítón jegyzettel.
15614.

1 200 HUF
3,08
3,16
Sportzsebkönyv. Sporteredményeink statisztikája 1945-1955. Magyar sportolók eredményei az olimpiai játékokon. Világ-, Európa- és országos csúcseredmények. Összeáll. és a bevezető tanulmányt írta: Dr. Tamásy József. Török Mihály rajzaival. Bp., 1956, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés, kissé sérült, foltos borítóval.
15615.

2 000 HUF
5,13
5,26
The Chess Greats of the World. Judit Polgar. Edited by Dániel Lovas. Kecskemét, 2006., Caissa Chess Books. Angol nyelven. Kiadói papírkötés.
15616.

1 400 HUF
3,59
3,68
Százhúsz horgászvíz. Tavak, tározók, holtágak, csatornák. Szerk.: Vigh József. Bp., 1985, Mezőgazdasági Kiadó-MOHOSZ. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, volt könyvtári példány.
15617.

1 000 HUF
2,56
2,63
Flórián Tibor: Csak az győzhet, aki támad!? Sakkozók kiskönyvtára. Bp., 1968, Sport. Számos szövegközti ábrával illusztrálva. Kiadói papírkötés
15618.

1 000 HUF
2,56
2,63
15619.

1 000 HUF
2,56
2,63

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2022 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.