Books: Sports, Chess, Alpinism Number of items: 20
2690835
15612
423
Books: Sports, Chess, Alpinism
Other collectibles
Dr. Földessy János: A magyar labdarúgás 60 éve. Bp., 1958, Sport Lap- és Könyvkiadó. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói félvászon-kötés, sérült kiadói papír védőborítóban. Megjelent 3500 példányban.
1 000 HUF
2690365
15613
423
Other collectibles
Dr. Szily József: Maróczy Géza élete és pályafutása. (100 válogatott játszmával). Bp., 1957, Sport Lap- és Könyvkiadó. Kiadói félvászon-kötés, kissé sérült borítóval. Megjelent 3200 példányban.
1 000 HUF
2692576
15614
423
Other collectibles
Sportjátékok. Bp.,1959., Magyar Honvédelmi Sportszövetség. Kiadói papírkötés, néhány bejelöléssel, a hátsó borítón jegyzettel.
1 200 HUF
2686782
15615
423
Other collectibles
Sportzsebkönyv. Sporteredményeink statisztikája 1945-1955. Magyar sportolók eredményei az olimpiai játékokon. Világ-, Európa- és országos csúcseredmények. Összeáll. és a bevezető tanulmányt írta: Dr. Tamásy József. Török Mihály rajzaival. Bp., 1956, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés, kissé sérült, foltos borítóval.
2 000 HUF
2688266
15616
423
Other collectibles
The Chess Greats of the World. Judit Polgar. Edited by Dániel Lovas. Kecskemét, 2006., Caissa Chess Books. Angol nyelven. Kiadói papírkötés.
1 400 HUF
2671216
15617
423
Other collectibles
Százhúsz horgászvíz. Tavak, tározók, holtágak, csatornák. Szerk.: Vigh József. Bp., 1985, Mezőgazdasági Kiadó-MOHOSZ. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, volt könyvtári példány.
1 000 HUF
2667534
15618
423
Other collectibles
Flórián Tibor: Csak az győzhet, aki támad!? Sakkozók kiskönyvtára. Bp., 1968, Sport. Számos szövegközti ábrával illusztrálva. Kiadói papírkötés
1 000 HUF
2677101
15619
423
Other collectibles
1 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035