Books: Sports, Chess, Alpinism

Number of items: 20

15600.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
11 000 HUF
28,57
30,56
  Add to cart
  Remove
15601.

Available
5 000 HUF
12,99
13,89
  Add to cart
  Remove
15602.

Available
4 600 HUF
11,95
12,78
  Add to cart
  Remove
15603.

Available
3 000 HUF
7,79
8,33
  Add to cart
  Remove
15604.

Available
4 200 HUF
10,91
11,67
  Add to cart
  Remove
15605.

Available
2 400 HUF
6,23
6,67
  Add to cart
  Remove
3 db sportkönyv: Aranycsapat, Hoppe-Szabó: Labdarúgó bajnokságaink 1945-1986, Nagy Béla: 75 éves a Fradi pálya. + egy FTC plakát
15606.

3 000 HUF
7,79
8,33
Hammer price:
3 000 HUF
15607.

3 600 HUF
9,35
10,00
Hammer price:
3 600 HUF
15608.

Available
1 000 HUF
2,60
2,78
  Add to cart
  Remove
Syposs Zoltán: Villanó pengék. Arcok, riportok vívósportunk történetéből. Bp., 1975., Sport. Kiadói kissé kopott kartonált papírkötésben.
15609.

Available
1 000 HUF
2,60
2,78
  Add to cart
  Remove
Keszeghorgászat, versenyhorgászat. Szerk.: dr. Holly Iván. Bp., 1984, Mezőgazdasági Kiadó-MOHOSZ. Második kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, kissé sérült, koszos borítóval, volt könyvtári példány.
15610.

Available
1 000 HUF
2,60
2,78
  Add to cart
  Remove
15611.

Available
2 400 HUF
6,23
6,67
  Add to cart
  Remove

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2022 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.