https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Continuous online auctions

Tételek lista

Books: Social sciences

Number of items: 27

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left Auction is over! Item soon called at the auction hall
Joós István: Út-mutató. A férfi és a nő születésének korszakai, avagy bevezetés az Egológiába. Bp., 2015, Együgyű Kft., 210 p. Kiadói papírkötés, újszerű állapotban.
17158.

Joós István: Út-mutató. A férfi és a nő születésének korszakai, avagy bevezetés az Egológiába. Bp., 2015, Együgyű Kft., 210 p. Kiadói papírkötés, újszerű állapotban.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
Starting price:
6 000 HUF
15,58
EUR
,
16,67
USD
Number of bids:
0
  Add to cart
  Remove
Petrovics Béla: Felderítő úton a csodák birodalmában. A Pszichikai Kutatás Szemináriumának Népszerű Könyvtára 1. sz. Bp., 1942, Pszichikai Kutatás Szemináriuma (Hungária-ny.), 64 p. Kiadói tűzött papírkötés, sérült, kissé foltos állapotban.
17159.

Petrovics Béla: Felderítő úton a "csodák" birodalmában. A Pszichikai Kutatás Szemináriumának Népszerű Könyvtára 1. sz. Bp., 1942, Pszichikai Kutatás Szemináriuma (Hungária-ny.), 64 p. Kiadói tűzött papírkötés, sérült, kissé foltos állapotban.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
Starting price:
1 000 HUF
2,60
EUR
,
2,78
USD
Number of bids:
0
  Add to cart
  Remove
Rostás-Farkas György: Ősi cigány mesterségek és foglalkozások. (Le romenge butya.) Bp., 2000., Datus-ny. 2., bővített kiadás. Kiadói papírkötés, volt könyvtári példány.
17160.

Rostás-Farkas György: Ősi cigány mesterségek és foglalkozások. (Le romenge butya.) Bp., 2000., Datus-ny. 2., bővített kiadás. Kiadói papírkötés, volt könyvtári példány.

 
Sold
Starting price:
1 600 HUF
4,16
EUR
,
4,44
USD
Number of bids:
11
Hammer price:
8 000 HUF
Ferenczi Sándor: Lelki problémák a pszichoanalízis megvilágításában. Bp., 1912, Nyugat, 133 p. Első kiadás. Átkötött kissé kopott, kissé foltos félvászon-kötés.
17161.

Ferenczi Sándor: Lelki problémák a pszichoanalízis megvilágításában. Bp., 1912, Nyugat, 133 p. Első kiadás. Átkötött kissé kopott, kissé foltos félvászon-kötés.

 
Sold
Starting price:
1 600 HUF
4,16
EUR
,
4,44
USD
Number of bids:
4
Hammer price:
2 000 HUF
Georg Wilhelm Friedrich Hegel: Esztétikai előadások. I-III. köt. Ford. és jegyzetekkel ellátta: Zoltai Dénes, Szemere Samu. Bp., 1980., Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés.
17162.

Georg Wilhelm Friedrich Hegel: Esztétikai előadások. I-III. köt. Ford. és jegyzetekkel ellátta: Zoltai Dénes, Szemere Samu. Bp., 1980., Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés.

 
Sold
Starting price:
2 800 HUF
7,27
EUR
,
7,78
USD
Number of bids:
1
Hammer price:
2 800 HUF
Klein Sándor: Vezetés- és szervezetpszichológia. Bp., 2009, Edge 2000, 758+(2) p. Kiadói kartonált papírkötés.
17163.

Klein Sándor: Vezetés- és szervezetpszichológia. Bp., 2009, Edge 2000, 758+(2) p. Kiadói kartonált papírkötés.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
Starting price:
2 000 HUF
5,19
EUR
,
5,56
USD
Number of bids:
0
  Add to cart
  Remove
Sigmund Freud: Álomfejtés. Ford.: Hollós István. Bp.,2000,Helikon. Kiadói papírkötés
17164.

Sigmund Freud: Álomfejtés. Ford.: Hollós István. Bp.,2000,Helikon. Kiadói papírkötés

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
Starting price:
1 000 HUF
2,60
EUR
,
2,78
USD
Number of bids:
0
  Add to cart
  Remove
Népismereti dolgozatok 1978. Szerk.: Kós Károly, Faragó József. Bukarest, 1978, Kriterion. Kiadói papírkötés.
17165.

Népismereti dolgozatok 1978. Szerk.: Kós Károly, Faragó József. Bukarest, 1978, Kriterion. Kiadói papírkötés.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
Starting price:
1 000 HUF
2,60
EUR
,
2,78
USD
Number of bids:
0
  Add to cart
  Remove
Népi vallásosság a Kárpát-medencében 6. Szerk.: S. Lackovits Emőke, Mészáros Veronika. Veszprém, 2004., Veszprém Megyei Múzeumi Igazgatóság. Kiadói papírkötés,
17166.

Népi vallásosság a Kárpát-medencében 6. Szerk.: S. Lackovits Emőke, Mészáros Veronika. Veszprém, 2004., Veszprém Megyei Múzeumi Igazgatóság. Kiadói papírkötés,

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
Starting price:
1 600 HUF
4,16
EUR
,
4,44
USD
Number of bids:
0
  Add to cart
  Remove
Medvegyev Péter - Száz János: A meglepetések jellege a pénzügyi piacokon. Kockázatok vételre és eladásra. Bp., 2010., Nemzetközi Bankárképző Központ Zrt. Kiadói papírkötés.
17167.

Medvegyev Péter - Száz János: A meglepetések jellege a pénzügyi piacokon. Kockázatok vételre és eladásra. Bp., 2010., Nemzetközi Bankárképző Központ Zrt. Kiadói papírkötés.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
Starting price:
1 000 HUF
2,60
EUR
,
2,78
USD
Number of bids:
0
  Add to cart
  Remove
Rudolf Reinhard: Weltwirtschaftliche und Politische Erdkunde. Breslau (Wrocław), 1929, Ferdinand Hirt, 279+1 p. Német nyelven. Szövegközti és egészoldalas ábrákkal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés./ Linen-binding, in German language.
17168.

Rudolf Reinhard: Weltwirtschaftliche und Politische Erdkunde. Breslau (Wrocław), 1929, Ferdinand Hirt, 279+1 p. Német nyelven. Szövegközti és egészoldalas ábrákkal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés./ Linen-binding, in German language.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
Starting price:
1 200 HUF
3,12
EUR
,
3,33
USD
Number of bids:
0
  Add to cart
  Remove
Hahn István: Álomfejtés és társadalmi valóság. Értekezések - emlékezések. Bp., 1985, Akadémiai Kiadó, 80+(4) p. Kiadói papírkötés.
17169.

Hahn István: Álomfejtés és társadalmi valóság. Értekezések - emlékezések. Bp., 1985, Akadémiai Kiadó, 80+(4) p. Kiadói papírkötés.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
Starting price:
1 200 HUF
3,12
EUR
,
3,33
USD
Number of bids:
0
  Add to cart
  Remove

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2022 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment