Number of items: 318

17333.

20 000 HUF
51,95
55,56
Hammer price:
20 000 HUF
[Clodius, Christian August (1737-1784)] Médon, avagy a böltsnek boszszúállása. Mulatságos játék, három fel-vonásokban. Folgalt, németből magyarra fordított. Kolosváratt, én., Hochmeister Márton, 98+2 p. Korabeli kopott kartonált papírkötés.
17334.

[Clodius, Christian August (1737-1784)] Médon, avagy a' böltsnek boszszúállása. Mulatságos játék, három fel-vonásokban. Folgalt, németből magyarra fordított. Kolo'sváratt, én., Hochmeister Márton, 98+2 p. Korabeli kopott kartonált papírkötés.

8 000 HUF
20,78
22,22
17
Hammer price:
44 000 HUF
17335.

10 000 HUF
25,97
27,78
Hammer price:
10 000 HUF
Bástyai Lóránt: Vadmadárból - vadászmadár. Bp., 1955, Művelt Nép Tudományos és Ismeretterjesztő Kiadó (Szikra-ny.), 102+1 p. + 2+10 t. (fekete-fehér képtáblák, ebből 2 egyoldalas, 10 kétoldalas). ifj. Tildy Zoltán fotóival. A borító Mohrlüder Vilmos munkája. Az illusztrációkat ifj. Finta József készítette. Szövegközti rajzokkal, ábrákkal illusztrálva. Kiadói félvászon-kötés, kissé sérült, foltos borítóval, ajándékozási bejegyzéssel. Megjelent 3000 példányban.
17336.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
8 000 HUF
20,78
22,22
  Add to cart
  Remove
Ziegler Nándor: A vásárcsarnok intézmény ismertetése. Bp., 1899, Székesfővárosi Házinyomda, 55 p. Kiadói tűzött papírkötés, néhány kis szakadással.
17337.

Available
7 000 HUF
18,18
19,44
  Add to cart
  Remove
Németh László: A másik mester. A szerző, Németh László (1901-1975) író által ALÁÍRT példány. Bp., én., Franklin. Átkötött amatőr papírkötésben, megviselt állapotban.
17338.

2 000 HUF
5,19
5,56
Hammer price:
2 400 HUF
17339.

3 000 HUF
7,79
8,33
11
Hammer price:
4 400 HUF
17340.

Available
5 000 HUF
12,99
13,89
  Add to cart
  Remove
17341.

Available
10 000 HUF
25,97
27,78
  Add to cart
  Remove
17343.

6 000 HUF
15,58
16,67
Hammer price:
6 500 HUF
József Jolán: József Attila élete. Bp., 1940, Cserépfalvi. Első kiadás. A költő halála után alig három évvel a nővére által írt visszaemlékezéskötet. A borító Pérely Imre munkája. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói illusztrált papír védőborítóban, illetve átlátszó papír védőfóliában, jó állapotban.
17344.

5 000 HUF
12,99
13,89
10
Hammer price:
8 500 HUF
17345.

5 000 HUF
12,99
13,89
10
Hammer price:
8 500 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2022 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.