Number of items: 318

17333.

20 000 HUF
54,05
58,82
[Clodius, Christian August (1737-1784)] Médon, avagy a böltsnek boszszúállása. Mulatságos játék, három fel-vonásokban. Folgalt, németből magyarra fordított. Kolosváratt, én., Hochmeister Márton, 98+2 p. Korabeli kopott kartonált papírkötés.
17334.

[Clodius, Christian August (1737-1784)] Médon, avagy a' böltsnek boszszúállása. Mulatságos játék, három fel-vonásokban. Folgalt, németből magyarra fordított. Kolo'sváratt, én., Hochmeister Márton, 98+2 p. Korabeli kopott kartonált papírkötés.

8 000 HUF
17
17335.

10 000 HUF
27,03
29,41
Bástyai Lóránt: Vadmadárból - vadászmadár. Bp., 1955, Művelt Nép Tudományos és Ismeretterjesztő Kiadó (Szikra-ny.), 102+1 p. + 2+10 t. (fekete-fehér képtáblák, ebből 2 egyoldalas, 10 kétoldalas). ifj. Tildy Zoltán fotóival. A borító Mohrlüder Vilmos munkája. Az illusztrációkat ifj. Finta József készítette. Szövegközti rajzokkal, ábrákkal illusztrálva. Kiadói félvászon-kötés, kissé sérült, foltos borítóval, ajándékozási bejegyzéssel. Megjelent 3000 példányban.
17336.

8 000 HUF
Ziegler Nándor: A vásárcsarnok intézmény ismertetése. Bp., 1899, Székesfővárosi Házinyomda, 55 p. Kiadói tűzött papírkötés, néhány kis szakadással.
17337.

7 000 HUF
18,92
20,59
Németh László: A másik mester. A szerző, Németh László (1901-1975) író által ALÁÍRT példány. Bp., én., Franklin. Átkötött amatőr papírkötésben, megviselt állapotban.
17338.

2 000 HUF
17339.

3 000 HUF
11
17340.

5 000 HUF
17341.

10 000 HUF
27,03
29,41
17343.

6 000 HUF
József Jolán: József Attila élete. Bp., 1940, Cserépfalvi. Első kiadás. A költő halála után alig három évvel a nővére által írt visszaemlékezéskötet. A borító Pérely Imre munkája. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói illusztrált papír védőborítóban, illetve átlátszó papír védőfóliában, jó állapotban.
17344.

5 000 HUF
10
17345.

5 000 HUF
10

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF