Books: Other languages

Number of items: 8

Deutsches Leben in Lieb und Treue. Bremen, é.n. (1885 k.), C. Ed. Müller. 8 db egészoldalas színes litografált illusztrációval. Vaknyomásos aranyozott egészvászon díszkötésben, aranyozott lapélekkel, kopott gerinccel és borítóval, foltos lapokkal.
17299.

8 000 HUF
20,51
21,05
Philippa Gregory: Three sisters, three queens. London,2016,Simon & Schuster. Angol nyelven. Kiadói papírkötés.
17300.

1 800 HUF
4,62
4,74
Charles Dickens: Oliver Twist or, The Parish Boys Progress. New Yok,én., Nelson Doubleday. Angol nyelven. Kiadói kissé kopott félvászon-kötés.
17301.

Charles Dickens: Oliver Twist or, The Parish Boy's Progress. New Yok,én., Nelson Doubleday. Angol nyelven. Kiadói kissé kopott félvászon-kötés.

1 400 HUF
3,59
3,68
John Arden: Left.handed liberty. London, 1965. Methuen.. Kiadói papírkötésben
17302.

1 600 HUF
4,10
4,21
Wells, Herbert George: The Invisible Man. Moszkva, 1963, Viszsaja Skola. Angol nyelven, angol-orosz szószedettel. Kiadói illusztrált papírkötés.
17303.

1 000 HUF
2,56
2,63
C. L. Hawker: Simple colloquial Persian. Longmans. 1961. Kiadói papírkötésben
17304.

1 200 HUF
3,08
3,16
H Büssing: Mensch Werk Erbe. Göttingen, 1986, Vandenhoeck & Rupecht ,egészvászon-kötés védőborítóban, jó állapotban.
17305.

2 000 HUF
5,13
5,26
17306.

800 HUF
2,05
2,11

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2022 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.