1 000 HUF
Magyarország sarkalatos törvényei, s államjogi fejlődése 1848-ig. Gróf Széchenyi István hagyományaiból. Pest, 1864. Eggenberger Ferdinánd, (Pollák Testvérek-ny.), VIII+168 p. Átkötött kopott egészvászon-kötésben, sérült kötéssel, szétvált könyvtesttel, a könyv utolsó harmadában szúette, lyukas lapokkal, rossz állapotban.