Books: Law

Number of items: 11

Heigel Lipót: Elméleti és gyakorlati kézikönyv az egyenes és fogyasztási adók, jövedékek s illetékekre vonatkozó törvények és szabályok alkalmazására. Kérdésekben és feleletekben. Községi és körjegyzők, városi adóhivatalok, adószedők, ügyvédek és magán emberek számára. Kolozsvár, 1898, szerzői kiadás (Gámán J. örököse-ny.), (4)+465+(1)+VI p. Kiadói aranyozott gerincű egészvászon-kötés, márványozott lapélekkel, kissé ázott borítóval, néhány kissé foltos lappal, az elülső szennylapon Tiszteletpéldány a szerzőtől bejegyzéssel.
15620.

Heigel Lipót: Elméleti és gyakorlati kézikönyv az egyenes és fogyasztási adók, jövedékek s illetékekre vonatkozó törvények és szabályok alkalmazására. Kérdésekben és feleletekben. Községi és körjegyzők, városi adóhivatalok, adószedők, ügyvédek és magán emberek számára. Kolozsvár, 1898, szerzői kiadás (Gámán J. örököse-ny.), (4)+465+(1)+VI p. Kiadói aranyozott gerincű egészvászon-kötés, márványozott lapélekkel, kissé ázott borítóval, néhány kissé foltos lappal, az elülső szennylapon "Tiszteletpéldány a szerzőtől" bejegyzéssel.

6 000 HUF
15,58
16,67
Hammer price:
6 000 HUF
Földi András és Hamza Gábor: A római jog története és institúciói. Bp., 2016, Oktatáskutató és Fejlesztő Intézet. Huszonegyedik átdolgozott és bővített kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, zsugorfóliában.
15621.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
3 000 HUF
7,79
8,33
  Add to cart
  Remove
15622.

Available
1 600 HUF
4,16
4,44
  Add to cart
  Remove
15623.

2 000 HUF
5,19
5,56
Hammer price:
2 000 HUF
15624.

Available
3 200 HUF
8,31
8,89
  Add to cart
  Remove
15625.

Available
1 600 HUF
4,16
4,44
  Add to cart
  Remove
Hubai Miklós: A diplomaták jogi helyzete, a velük szemben alkalmazható rendőri intézkedések. Bp., 1978., BM Tanulmányi és Propaganda Csoportfőnökség. Kiadói papírkötés. Megjelent 1500 példányban.
15626.

Available
1 000 HUF
2,60
2,78
  Add to cart
  Remove
Szikinger István Rendőrség a demokratikus jogállamban. Bp., 1998., Sík Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés
15627.

Available
800 HUF
2,08
2,22
  Add to cart
  Remove
Magyarország sarkalatos törvényei, s államjogi fejlődése 1848-ig. Gróf Széchenyi István hagyományaiból. Pest, 1864. Eggenberger Ferdinánd, (Pollák Testvérek-ny.), VIII+168 p. Átkötött kopott egészvászon-kötésben, sérült kötéssel, szétvált könyvtesttel, a könyv utolsó harmadában szúette, lyukas lapokkal, rossz állapotban.
15628.

1 000 HUF
2,60
2,78
Hammer price:
1 400 HUF
Szladits Károly: A magyar magánjog vázlata. A bánya-, csőd-, kereskedelmi és váltójog alapelveivel. A községi közigazgatási és más szaktanfolyamok használatára. Bp., 1917., Grill Károly, 2+344 p. Harmadik kiadás.; Hozzákötve: Szladits Károly: Pótlék. A magyar magánjog vázlata című könyvnek III. kiadásához. Bp., 1921, Grill Károly, 30 p. Átkötött kopott félvászon-kötés, kopott borítóval, benne számos aláhúzással, bejelöléssel, megviselt állapotban.
15629.

1 400 HUF
3,64
3,89
Hammer price:
2 000 HUF
15630.

Available
5 000 HUF
12,99
13,89
  Add to cart
  Remove

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2022 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.