800 HUF
2,16 EUR, 2,35 USD
Kittenberger Kálmán: Vadász- és gyűjtőúton Kelet-Afrikában 1903-1926. Nagybányai Horthy Jenő előszavával. Bp., é.n., Franklin. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval, sérült kötéssel, kijáró lapokkal, hiányos (15/16, 80-97) rossz, széteső állapotban.