Books: Hunting

Number of items: 6

Flos, Frantisek: Prémvadászok. Kalandos regény a kanadai trapperek és farmerek életéből. Ford.: Zólyomi Antal. Zdenek Burian illusztrációival. Bp.-Pozsony, 1966, Móra-Tatran. Műbőr-kötésben, helyenként kissé foltos lapokkal, volt könyvtári példány. Megjelent 5100 példányban.
17117.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
1 200 HUF
3,12
3,33
  Add to cart
  Remove
Wagner, Hermann: Entdeckungsreisen im Wald und auf der heide. Leipzig, 1903, Otto Spamer, 1 t. (színes litográfia) + VIII+200+(4) p. + 3 t. Első kiadás. Szövegközi és egészoldalas, fekete-fehér képekkel, valamint 4 színes képtáblával illusztrált. Német nyelven. Kiadói illusztrált egészvászon-kötés, sérült, foltos borítóval, néhány kissé foltos lappal, intézményi bélyegzővel.
17118.

1 400 HUF
3,64
3,89
Hammer price:
1 400 HUF
Székely Zoltán: Országos rekordok, nyerő módszerek, nagy halak. Bp., én., Kuppa-ny. Fekete-fehér szövegközti fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés
17119.

1 200 HUF
3,12
3,33
Hammer price:
1 200 HUF
Wolfgang Ullrich: Nagyvadak nyomában. Ford.: Gergely Erzsébet. Bp., 1966., Táncsics. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés,
17120.

Available
1 200 HUF
3,12
3,33
  Add to cart
  Remove
Kittenberger Kálmán: Vadász- és gyűjtőúton Kelet-Afrikában 1903-1926. Nagybányai Horthy Jenő előszavával. Bp., é.n., Franklin. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval, sérült kötéssel, kijáró lapokkal, hiányos (15/16, 80-97) rossz, széteső állapotban.
17121.

Available
800 HUF
2,08
2,22
  Add to cart
  Remove
17122.

Available
800 HUF
2,08
2,22
  Add to cart
  Remove

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2022 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.