15679. 423. Closed Online auction Books: History
5 000 HUF
0 HUF
Szilágyi Sándor: Báthory Gábor fejedelem története. Pest, 1867, Ráth Mór, IV+329+3 p. Első kiadás. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, foltos lapélekkel, és kissé foltos címlappal.
Photo of the item taken by : karap_norbert