6 000 HUF
Salamon Ferenc: Magyarország a török hódítás korában. Második, javított kiadás. Hozzákötve: Acsády Ignác: Magyarország Budavár visszafoglalása korában. Bp., 1886., Franklin - Méhner Vilmos, XV+472; 334 p. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel, de belül alapvetően jó állapotban.