6 000 HUF
Hoitsy Pál: Jövőnk s az uralkodóház. Geológia mint politikai tényező. Bp., [1895], Révai, (Nagy Sándor-ny.), 129+1 p. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, kissé foltos lapokkal, névbejegyzéssel és pár lapon érdekes jegyzetekkel. Ritka!