17088.
423. Closed Online auction
Books: Gastronomy and Gardening
4 000 HUF
23
Szekula Teréz: Szegedi új szakácskönyv. Szeged, 1896, Endrényi Lajos, 334 p. Negyedik kiadás. Illusztrált félvászon-kötésben, sérült, kopott gerinccel és borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal.