17077.
423. Closed Online auction
Books: Gastronomy and Gardening
7 000 HUF
11
Kostka László új szőlőművelési albuma. Kecskemét, 1913, Fischl Dávid, 23 p. + 8 t. + 4 melléklet. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói dombornyomott egészvászon-kötésben, kissé sérült, kopott, foltos borítóval, a lapok egy részén kisebb ázásnyommal.