Books: Gastronomy and Gardening

Number of items: 39

Kostka László új szőlőművelési albuma. Kecskemét, 1913, Fischl Dávid, 23 p. + 8 t. + 4 melléklet. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói dombornyomott egészvászon-kötésben, kissé sérült, kopott, foltos borítóval, a lapok egy részén kisebb ázásnyommal.
17077.

7 000 HUF
18,18
19,44
11
Hammer price:
16 000 HUF
Vezérfonal a filloxerás szőlőknek szénkéneggel való gyérítésére. A m. kir. földmívelésügyi minister kiadványa. 8. szám. Bp., 1904, Pallas-ny., (2)+190 p. + VIII t. Szövegközi fekete-fehér ábrákkal és színes képtáblákkal illusztrálva. Egészvászon-kötésben, kissé koszos borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal, az eredeti papírborító bekötve.
17078.

6 000 HUF
15,58
16,67
Hammer price:
6 000 HUF
Konzerv katalógus. A magyar konzervipar kínálata. Hemző Károly fotóival. Összeáll.: Karácsony Dezső et alii. Szerk.: Kőszegi Sándor, Lelkes Lajos. Bp., én.,Idegenforgalmi Propaganda és Kiadó Vállalat. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés,
17080.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
4 000 HUF
10,39
11,11
  Add to cart
  Remove
17081.

Available
3 000 HUF
7,79
8,33
  Add to cart
  Remove
Kissné Dogossy Éva: A természet kincseskamrája. Gyógynövényekről, magvakról, gyümölcslevekről mindenkinek. Kisújszállás, 2007, Pannon-Literatúra. Kiadói papírkötés.
17082.

2 800 HUF
7,27
7,78
Hammer price:
2 800 HUF
Mauthner Zsófia: Így főzünk mi. Messziről jött budapestiek. Nagy Balázs fotóival. A fotóművész, Nagy Balázs által DEDIKÁLT példány. Bp., 2012., Menedék Egyesült. Kiadói papírkötés,
17083.

Available
5 000 HUF
12,99
13,89
  Add to cart
  Remove
17084.

Available
5 000 HUF
12,99
13,89
  Add to cart
  Remove
17085.

Available
5 000 HUF
12,99
13,89
  Add to cart
  Remove
17086.

Available
4 600 HUF
11,95
12,78
  Add to cart
  Remove
17087.

Available
4 000 HUF
10,39
11,11
  Add to cart
  Remove
Szekula Teréz: Szegedi új szakácskönyv. Szeged, 1896, Endrényi Lajos, 334 p. Negyedik kiadás. Illusztrált félvászon-kötésben, sérült, kopott gerinccel és borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal.
17088.

4 000 HUF
10,39
11,11
23
Hammer price:
17 000 HUF
17089.

Available
3 200 HUF
8,31
8,89
  Add to cart
  Remove

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2022 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.