Watches

Number of items: 54

11650.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
400 000 HUF
1 038,96
1 111,11
  Add to cart
  Remove
Omega automata férfi karóra, bőr szíjjal, gyönyörű állapotban, datum funkciós, d: 37mm
11651.

280 000 HUF
727,27
777,78
Hammer price:
280 000 HUF
IWC Schaffhausen fém tokos zsebóra jelzett számlap, szerkezet jelzés nélkül, kopásnyomokkal. d: 50 mm.
11652.

50 000 HUF
129,87
138,89
Hammer price:
55 000 HUF
Casio, Edifice (Infiniti/Red Bull Racing) Limitált szériás, kiadású, quartz karóra, eredeti dobozában, modell szám: EFR 539RB-2A, leírással, pót csatt szemekkel, zafír üveg, 100m vízálló, zsanérzáras, 316L nemesacél, Neo-kijelző, dátumkijelző, kitűnő állapotban, elemcserére szorul, d: 49,5 mm
11653.

Available
50 000 HUF
129,87
138,89
  Add to cart
  Remove
Vegyes karóra tétel: összesen 23 db, benne sok mechanikus, valamint több automata replika órá: 2 db Rolex + Omega + Breitling. Mind működőképes, kb 8 db kvarc
11654.

Available
50 000 HUF
129,87
138,89
  Add to cart
  Remove
Szecessziós asztali óra, mechanikus szerkezettel, működik, kopásnyomokkal, m: 22 cm
11655.

Available
40 000 HUF
103,90
111,11
  Add to cart
  Remove
A. Robert kandalló óra, negyedütős szerkezettel, kulccsal, szépen működik, szép állapotban, jelzett: G. R. szerkezet, számlapon A. Robert m: 16x32x22 cm (Csak személyes átvétellel!!!)
11656.

30 000 HUF
77,92
83,33
Hammer price:
32 000 HUF
Glashütte, electromehanic, hajóóra, sérült, működik, d:17cm
11657.

15 000 HUF
38,96
41,67
Hammer price:
15 000 HUF
Yves Saint Lauren női, arany színű, chronograph, ébresztős, dátumos, fehér számlapos, új elem, 100m vízálló, angol használati útmutatóval. D: 35mm
11658.

24 000 HUF
62,34
66,67
Hammer price:
24 000 HUF
Negyedütős falióra, korának megfelelő sérülésekkel, nincs kipróbálva, m:74cm
11659.

11 000 HUF
28,57
30,56
Hammer price:
11 000 HUF
Szovjet asztali óra, plexi, mechanikus szerkezettel, kopott, működik, m: 14cm
11660.

Available
8 000 HUF
20,78
22,22
  Add to cart
  Remove
Junghans electronic, fali óra, működik, kopásnyomokkal, 15x24cm
11661.

6 000 HUF
15,58
16,67
Hammer price:
6 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2022 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.