Watches

Number of items: 54

11650.

400 000 HUF
1 081,08
1 176,47
Omega automata férfi karóra, bőr szíjjal, gyönyörű állapotban, datum funkciós, d: 37mm
11651.

280 000 HUF
756,76
823,53
IWC Schaffhausen fém tokos zsebóra jelzett számlap, szerkezet jelzés nélkül, kopásnyomokkal. d: 50 mm.
11652.

50 000 HUF
135,14
147,06
Casio, Edifice (Infiniti/Red Bull Racing) Limitált szériás, kiadású, quartz karóra, eredeti dobozában, modell szám: EFR 539RB-2A, leírással, pót csatt szemekkel, zafír üveg, 100m vízálló, zsanérzáras, 316L nemesacél, Neo-kijelző, dátumkijelző, kitűnő állapotban, elemcserére szorul, d: 49,5 mm
11653.

50 000 HUF
135,14
147,06
Vegyes karóra tétel: összesen 23 db, benne sok mechanikus, valamint több automata replika órá: 2 db Rolex + Omega + Breitling. Mind működőképes, kb 8 db kvarc
11654.

50 000 HUF
135,14
147,06
Szecessziós asztali óra, mechanikus szerkezettel, működik, kopásnyomokkal, m: 22 cm
11655.

40 000 HUF
108,11
117,65
A. Robert kandalló óra, negyedütős szerkezettel, kulccsal, szépen működik, szép állapotban, jelzett: G. R. szerkezet, számlapon A. Robert m: 16x32x22 cm (Csak személyes átvétellel!!!)
11656.

30 000 HUF
81,08
88,24
Glashütte, electromehanic, hajóóra, sérült, működik, d:17cm
11657.

15 000 HUF
40,54
44,12
Yves Saint Lauren női, arany színű, chronograph, ébresztős, dátumos, fehér számlapos, új elem, 100m vízálló, angol használati útmutatóval. D: 35mm
11658.

24 000 HUF
64,86
70,59
11659.

11 000 HUF
29,73
32,35
Szovjet asztali óra, plexi, mechanikus szerkezettel, kopott, működik, m: 14cm
11660.

8 000 HUF
Junghans electronic, fali óra, működik, kopásnyomokkal, 15x24cm
11661.

6 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF