12344. 423. Closed Online auction Vintage wines, drinks
1 200 HUF
0 HUF
1984 Hosszúhegyi Merlot 1984, muzeális bor, hajós-bajai borvidék, szakszerűen tárolt bontatlan palack vörösbor, kopott, a címkén sérülésnyomokkal, 0,75l.
Photo of the item taken by : karap_norbert