Toys, board-games

Number of items: 57

Piatnik magyar kártya, 32 lapos, kopott adóbélyeggel, 1920 körül, 12x8 cm, fém dobozban.
12266.

8 000 HUF
20,78
22,22
Hammer price:
8 000 HUF
Autó, motor, kulcsos játékok, lemezjátékok, utazóórák cipősdobozban
12267.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
22 000 HUF
57,14
61,11
  Add to cart
  Remove
Royal mail . Angol postás autó műanyag 18x12x9 cm
12268.

Available
1 800 HUF
4,68
  Add to cart
  Remove
Retró játék flipper, műanyag, kopott, 17x11cm
12269.

Available
3 000 HUF
7,79
8,33
  Add to cart
  Remove
Nagyméretű porcelán baba, szép állapotban, m: 90 cm
12270.

Available
8 000 HUF
20,78
22,22
  Add to cart
  Remove
Régi Dominó játék, hiányos, fa dobozban, h: 34 cm
12271.

Available
6 000 HUF
15,58
16,67
  Add to cart
  Remove
Capitaly társasjáték tábla, 48,5x33 cm + Gazdálkodj okosan! társasjáték, eredeti dobozában, sérült dobozzal
12272.

2 000 HUF
5,19
5,56
Hammer price:
2 400 HUF
Ónix-achát sakkfigura készlet, hiánytalan, néhány kisebb sérüléssel
12273.

Available
11 000 HUF
28,57
30,56
  Add to cart
  Remove
Kártya keverőgép, elemmel működő, nem kipróbált, eredeti dobozában, 23x11x10 cm
12274.

Available
1 200 HUF
3,12
3,33
  Add to cart
  Remove
12275.

2 000 HUF
5,19
5,56
Hammer price:
2 000 HUF
Piko H0 vasútmodell, Deutsche Bundesbahn Kö 0233 német dízelmozdony, jó állapotban, eredeti, kissé sérült dobozában, h: 6,5 cm / Piko H0 model train locomotive, in original box
12276.

Available
15 000 HUF
38,96
41,67
  Add to cart
  Remove
Piko H0 vasútmodell, Deutsche Reichsbahn E44131 német villamosmozdony, jó állapotban, eredeti, kissé sérült dobozában, h: 17,5 cm / Piko H0 model train locomotive, in original box
12277.

Available
15 000 HUF
38,96
41,67
  Add to cart
  Remove

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2022 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.