Ships Balaton

Number of items: 15

Entz Béla: Változó Balaton. Élet a vízben és a parton. Bp.,1983,Natura. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói kartonált papírkötésben,
13373.

1 000 HUF
Sági Károly, Zákonyi Ferenc: Balaton. Útikönyvek. Bp., 1989, Panoráma. Harmadik kiadás. Számos fekete-fehér fotóval illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban.
13374.

1 600 HUF
Hudi József: Lovas község története. Egy Balaton-felvidéki falu múltja és jelene. Írta és szerk.: Hudi József. Szerzőtársak: S. Laczkovits Emőke, Vértes László. Veszprém Megyei Levéltár kiadványai 16. Veszprém, 2001, Veszprém Megyei Levéltár. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
13375.

1 600 HUF
Balaton. 157 Farbfotos mit Touristikinformationen. Szerk.: Szalontay Rózsa. Bp., 1990, Forma-Art. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, néhány kissé sérült lappal.
13376.

1 200 HUF
Lipták Gábor-Zákonyi Ferenc: Balatonfüred város. [Balatonfüred, 1971], (Kecskemét, BNYV.) Fekete-fehér fotókkal. Kiadói papírkötés, foltos, hullámos lapokkal, néhány lapszélen sérülésnyommal.
13377.

800 HUF
cca 1970 Bakony-Veszprém-Balaton, képes idegenforgalmi prospektus, kissé viseltes állapotban
13378.

1 000 HUF
cca 2000 Afrika Múzeum Balatonederics, képes ismertető prospektus
13379.

1 000 HUF
cca 1930 Balatonzamárdi gyermeküdülő, 2 db nyomtatvány, szakadásokkal
13380.

1 000 HUF
1943 Jegyzőkönyv a balatoni kikötők Szigliget nevű hajón való bejárásáról
13381.

5 000 HUF
Tihany. Gyökér László fényképei, Passuth László előszavával. Bp., 1967, Corvina. Kiadói félvászon-kötés. Megjelent 4550 példányban. + Illyés Gyula - Reismann János: Balaton. Bp., 1962, Corvina. Gazdag fekete-fehér képanyaggal. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült borítóval.
13382.

1 200 HUF
Tüskés Tibor: Gyönyörű magyar tengerke. Írások a Balatonról. Kaposvár, 1998., Berzsenyi Dániel Irodalmi és Művészeti Társaság. Kiadói papírkötés, volt könyvtári példány.
13383.

1 000 HUF
Botár Gábor: Horgászbottal a Balaton körül. Bp., 1998., Sygnet Kft. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés, volt könyvtári példány.
13384.

1 800 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF