Sculptures, statuettes, plaques

Number of items: 31

11618.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
85 000 HUF
220,78
236,11
  Add to cart
  Remove
11619.

Available
75 000 HUF
194,81
208,33
  Add to cart
  Remove
Jelzés nélkül: Mitológiai alak. Öntött, patinázott bronz, márvány talapzaton, talapzaton apró lepattanás. M: 34 cm
11620.

Available
60 000 HUF
155,84
166,67
  Add to cart
  Remove
11621.

Available
42 000 HUF
109,09
116,67
  Add to cart
  Remove
Olvashatatlan jelzéssel: Romhányi Török Gábor (1945- ) költő, műfordító, esszéista, 2009-es nívódíja, a Látó Irodalmi Színpad. Batsányi János képmása. Öntött patinázott bronz, fali, relief. Kopásnyomokkal. d: 22 cm
11622.

Available
40 000 HUF
103,90
111,11
  Add to cart
  Remove
11623.

Available
30 000 HUF
77,92
83,33
  Add to cart
  Remove
Olvashatatlan jelzéssel: Három grácia. Fali relief. Ónozott ismeretlen anyag, kopott, 48x36cm
11624.

Available
15 000 HUF
38,96
41,67
  Add to cart
  Remove
KM jelzéssel: Nonfiguratív kompozíció I. Márvány, hibátlan m: 17 cm
11625.

Available
22 000 HUF
57,14
61,11
  Add to cart
  Remove
Nagy István (1873 - 1937) festőművész emléktáblája. fémöntvény. 43x55 cm Jelzés nélkül.
11627.

Available
15 000 HUF
38,96
41,67
  Add to cart
  Remove
11628.

Available
8 000 HUF
20,78
22,22
  Add to cart
  Remove
Puttó figura, falra akasztható, kopásnyomokkal, h:40cm
11629.

Available
20 000 HUF
51,95
55,56
  Add to cart
  Remove
11630.

Available
14 000 HUF
36,36
38,89
  Add to cart
  Remove

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2022 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.