3 400 HUF
9,19 EUR, 10,00 USD
Salgari, Emilio: Cserna grófja az idegenek légiójában. Ford.: Zigány Árpád. Gennaro Amato tizenkét eredeti rajzával. Bp., 1911. Athenaeum, 166+(1) p. Kiadói illusztrált, aranyozott félvászon-kötés, viseltes borítóval, ajándékozási bejegyzéssel.