Music, Musical notes, Instruments

Number of items: 13

cca 1920-40 össz. 4 db kotta: Kész vagyok apukám, Az Orlov operett 3 felvonásban stb. Részben lapszéli szakadásokkal, sérülésekkel.
14500.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
800 HUF
2,08
2,22
  Add to cart
  Remove
Erdélyi Sándor: A Hegedű. Irodalom, történet, Nemessányi Sámuel, mesterek, árak, hegedűk, hegedűpiacok, értékelés Stradivaritól Nemessányiig. Tanulmányok a hegedűk Magyarországi történetéből. [Bp.], 1995, [Dreskult.] Későbbi egészvászon kötés, az eredeti papírborítót a borítóra ragasztották..
14501.

3 000 HUF
7,79
8,33
Hammer price:
3 000 HUF
Kola József: Boldog ifjúság. Válogatott zenei gyöngyszemek harmonikára. Bp., 1943, Rózsavölgyi és Társa, 49 p. Kiadói illusztrált, spirálfűzéses papírkötés, kissé foltos borítóval.
14502.

Available
1 800 HUF
4,68
  Add to cart
  Remove
1940-1943 A M. Kir. Operaház évkönyvei 1940-1941, 1942-1943. Bp., M. Kir. Operaház Igazgatósága. Papírkötések, jó állapotban.
14503.

1 200 HUF
3,12
3,33
Hammer price:
1 200 HUF
Szende Ottó - Nemessúri Mihály: A hegedűjáték élettani alapjai. Bp., 1965., Zeneműkiadó Vállalat. Kiadói műbőr-kötés. Megjelent 1200 példányban.
14504.

15 000 HUF
38,96
41,67
Hammer price:
15 000 HUF
Vötterle, Karl: Haus unterm Stern. Ein Verleger erzählt. Kassel, 1969, Bärenreiter. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, újszerű állapotban. A szerző, Karl Vötterle (1903-1975), a Bärenreiter német zenei kiadó igazgatója által DEDIKÁLT példány.
14505.

Available
5 000 HUF
12,99
13,89
  Add to cart
  Remove
7 db vegyes retró zenei kiadvány
14506.

Available
1 200 HUF
3,12
3,33
  Add to cart
  Remove
14507.

Available
1 600 HUF
4,16
4,44
  Add to cart
  Remove
Erdélyi Sándor: Nemzetközi hegedűárak. Hegedűk a világ műkincspiacán Bp., 1996, Dreskult. Félvászon kötésben, sérült kötéssel, néhány kevés oldalon kissé foltos.
14508.

5 000 HUF
12,99
13,89
Hammer price:
5 000 HUF
cca 1900 4 db kézzel rajzolt és nyomtatott kotta. Ős Budavár műsora, stb
14509.

Available
2 000 HUF
5,19
5,56
  Add to cart
  Remove
cca 1940 Széchenyi fürdő zenés program. Reményi-Gyenes István pecséttel jelzett fotója + hozzá Gyenes István: Úgy megyek el tőled c. tangója kottája 12 p + röplapok
14510.

Available
3 000 HUF
7,79
8,33
  Add to cart
  Remove
cca 1900 5 db kottafüzet: Ős Budavár, Gondolsz e rám, stb
14511.

2 000 HUF
5,19
5,56
Hammer price:
2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2022 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.