Hungarian commemorative medals and plaques

Number of items: 413

Antalffyné Fridrik Mária (1888-1952) 1931. Férfi portré egyoldalas Br emlékplakett (120mm) T:2
31012.

Antalffyné Fridrik Mária (1888-1952) 1931. "Férfi portré" egyoldalas Br emlékplakett (120mm) T:2

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
6 000 HUF
15,58
16,67
  Add to cart
  Remove
Asszonyi Tamás (1942-) 1973. II. Vasas Dalosünnep Miskolc Br emlékplakett (80mm) T:2
31013.

Asszonyi Tamás (1942-) 1973. "II. Vasas Dalosünnep Miskolc" Br emlékplakett (80mm) T:2

Available
6 000 HUF
15,58
16,67
  Add to cart
  Remove
Asszonyi Tamás (1942-) 1974. AICS (Association for Scientific Cinematography - Tudományos Operatőr Egyesület) - ISFA (International Science Film Association - Nemzetközi Tudományos Filmszövetség) - MAHK Kongresszus és Fesztivál, Miskolc 1974 filmszakmai Br emlékplakett (79x84mm) T:2
31014.

Asszonyi Tamás (1942-) 1974. "AICS (Association for Scientific Cinematography - Tudományos Operatőr Egyesület) - ISFA (International Science Film Association - Nemzetközi Tudományos Filmszövetség) - MAHK Kongresszus és Fesztivál, Miskolc 1974" filmszakmai Br emlékplakett (79x84mm) T:2

7 500 HUF
19,48
20,83
Hammer price:
7 500 HUF
Asszonyi Tamás (1942- ) 1974. Mecsekvidéki Intéző Bizottság / 1959-1974 kétoldalas, öntött bronz emlékérem (91-93mm) T:1-
31015.

Asszonyi Tamás (1942- ) 1974. "Mecsekvidéki Intéző Bizottság / 1959-1974" kétoldalas, öntött bronz emlékérem (91-93mm) T:1-

5 000 HUF
12,99
13,89
Hammer price:
5 000 HUF
Asszonyi Tamás (1942-) 1986. Vigadó 1986 kétoldalas, öntött Br emlékérem (41mm) T:1-
31016.

Asszonyi Tamás (1942-) 1986. "Vigadó 1986" kétoldalas, öntött Br emlékérem (41mm) T:1-

Available
3 600 HUF
9,35
10,00
  Add to cart
  Remove
Asszonyi Tamás (1942- ) 1987. MTESZ / Műszaki és Természettudományi Egyesületek Szövetsége kétoldalas Br plakett Dr. Menyhárt József névtáblával, eredeti tokban (82mm) T:1-
31017.

Asszonyi Tamás (1942- ) 1987. "MTESZ / Műszaki és Természettudományi Egyesületek Szövetsége" kétoldalas Br plakett "Dr. Menyhárt József" névtáblával, eredeti tokban (82mm) T:1-

Available
3 600 HUF
9,35
10,00
  Add to cart
  Remove
Asszonyi Tamás (1942-) 2000. Magyar Millenium / Budapest Operaház Br emlékérem (49mm) T:1
31018.

Asszonyi Tamás (1942-) 2000. "Magyar Millenium / Budapest Operaház" Br emlékérem (49mm) T:1

2 000 HUF
5,19
5,56
Hammer price:
2 000 HUF
Bányai József (1933-2015) DN Pénzügyi és Számviteli Főiskola (PSZF) / Gr. Széchenyi István jelzett Ag emlékérem, műanyag dísztokban (31,37g/0.925/42,5mm) T:1- (PP) ujjlenyomat, patina
31019.

Bányai József (1933-2015) DN "Pénzügyi és Számviteli Főiskola (PSZF) / Gr. Széchenyi István" jelzett Ag emlékérem, műanyag dísztokban (31,37g/0.925/42,5mm) T:1- (PP) ujjlenyomat, patina

Available
9 500 HUF
24,68
26,39
  Add to cart
  Remove
Bartos Endre (1930-2006) 1987. MÉE Baja - Miksa Emanuel / IV. Mohamed bronz emlékérem (42,5mm) T:1
31020.

Bartos Endre (1930-2006) 1987. "MÉE Baja - Miksa Emanuel / IV. Mohamed" bronz emlékérem (42,5mm) T:1

Available
2 000 HUF
5,19
5,56
  Add to cart
  Remove
Beck András (1911-1985) 1939. Sík Sándornak Ötvenedik születésnapjára - Tanítványai, 1939 kétoldalas bronz emlékplakett (82mm) T:2 patina
31021.

Beck András (1911-1985) 1939. "Sík Sándornak Ötvenedik születésnapjára - Tanítványai, 1939" kétoldalas bronz emlékplakett (82mm) T:2 patina

10 000 HUF
25,97
27,78
Hammer price:
10 000 HUF
Beck András (1911-1985) DN Nagy Imre egyoldalas, öntött bronz plakett (69x66mm) T:2
31022.

Beck András (1911-1985) DN "Nagy Imre" egyoldalas, öntött bronz plakett (69x66mm) T:2

Available
2 000 HUF
5,19
5,56
  Add to cart
  Remove
Beck Ötvös Fülöp (1873-1945) 1928. Ady Endre emlékének a ,,Nyugat / ,,Repülj hajóm..... Rajtad a holnap hőse Br emlékérem (65mm) T:2- ph. Hungary 1928. The Nyugat for the Memory of Endre Ady Br commemorative medallion. Sign.: Fülöp Beck Ötvös (65mm) C:VF edge error HP 986.
31023.

Beck Ötvös Fülöp (1873-1945) 1928. "Ady Endre emlékének a ,,Nyugat'' / ,,Repülj hajóm..... Rajtad a holnap hőse'' Br emlékérem (65mm) T:2- ph. Hungary 1928. "The 'Nyugat' for the Memory of Endre Ady" Br commemorative medallion. Sign.: Fülöp Beck Ötvös (65mm) C:VF edge error HP 986.

5 000 HUF
12,99
13,89
Hammer price:
5 500 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2022 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.