Frames

Number of items: 10

2 db kovácsoltvas képkeret, falra akasztható, 21x16 cm
12323.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
3 000 HUF
7,79
8,33
  Add to cart
  Remove
Dekoratív üvegezett fakeret, benne Anya gyermekével nyomat. 49x34cm
12324.

Available
1 400 HUF
3,64
3,89
  Add to cart
  Remove
Dekoratív asztali kitámasztós képkeret, kopott, benne régi divat litográfia, 29x23cm
12325.

2 000 HUF
5,19
5,56
Hammer price:
3 200 HUF
Dekoratív üvegezett fakeret, kopott, benne rokokó selyem kép, 31x16cm
12326.

Available
2 000 HUF
5,19
5,56
  Add to cart
  Remove
28 db kisebb méretű képkeret, részben kisebb sérülésekkel, apró kopásnyomokkal, 10x10 és 25x35 cm közötti méretekben
12327.

4 000 HUF
10,39
11,11
Hammer price:
4 400 HUF
Dekoratív üvegezett régi fa képkeret, ovális paszpartuval, családi jelenet nyomattal, élénél kissé sérült, belső méret: 33,5x28,6 cm, látható méret: 28,5x22,5 cm
12328.

7 000 HUF
18,18
19,44
Hammer price:
7 000 HUF
Dekoratív üvegezett régi fa képkeret, ovális paszpartuval, kislány kutyával nyomattal, hátsó élénél kissé sérült, belső méret: 41,4x31,4 cm, látható méret: 35,5x26 cm
12329.

7 000 HUF
18,18
19,44
Hammer price:
7 000 HUF
Dekoratív, aranyozott fa keret, benne vászonnyomattal, 60x38,5 cm, külső méret: 72,5x50,5 cm
12330.

3 000 HUF
7,79
8,33
Hammer price:
3 200 HUF
3 db különféle üvegezett fa képkeret, az egyikben dátumozott akvarellkép (1923. szeptember), vegyes állapotban, 26x19 cm - 27,5x23 cm
12331.

3 000 HUF
7,79
8,33
Hammer price:
3 000 HUF
10 db különféle fa képkeret, helyenként sérülésekkel, vegyes méretben
12332.

4 000 HUF
10,39
11,11
Hammer price:
4 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2022 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.