Flea Market

Number of items: 546

Fém gyertyatartó üveg díszekkel, kopott, 2db, m: 22cm
11743.

5 000 HUF
11744.

24 000 HUF
64,86
70,59
Réz ajtó és ablak kilincs garnitúrák 3 féle méretben. Mind újszerű állapotban, nagyrészt tartozékokkal együtt 7 + 4 pár, ablak: 28 db
11745.

46 000 HUF
124,32
135,29
Réz - fa, falikar, enyhén csorba búrákkal, 34 cm
11746.

12 000 HUF
32,43
35,29
1967 VW Bogár lámpabúra, jó állapotban, d: 18 cm
11747.

8 000 HUF
3 db óriás lepke és csikóhal preparátum. sérülésekkel, tárolódobozban
11748.

8 000 HUF
BSC Erlangen német futball zászló, 39x27,5 cm
11749.

1 200 HUF
KF Erikssons Prince No. 60, svéd gyártmányú, hordozható, kerozinos kemping tűzhely. Réz, jelzett, XX. sz. eleje. Néhány tartozéka hiányzik. m: 15,5 cm, d: 12,5 cm / KF Erikssons Prince No. 60 Vintage Swedish paraffin-fueled camping stove, early 1900s, with some parts missing. m: 15.5 cm, d: 12.5 cm
11750.

KF Eriksson's Prince No. 60, svéd gyártmányú, hordozható, kerozinos kemping tűzhely. Réz, jelzett, XX. sz. eleje. Néhány tartozéka hiányzik. m: 15,5 cm, d: 12,5 cm / KF Eriksson's Prince No. 60 Vintage Swedish paraffin-fueled camping stove, early 1900s, with some parts missing. m: 15.5 cm, d: 12.5 cm

5 000 HUF
Búvárszivattyú Siren - 40. U230 V/50 Hz / Imax 4,2A / Pn 220 W / Qmax 1200 l/h / Hmax 60 m / IP 68. Kábelhossz: 30 m. Eredeti dobozában.
11751.

8 000 HUF
Autós kávéfőző, originál dobozban, nincs kipróbálva.
11752.

3 000 HUF
Ricci Ricci parfüm, original dobozban, 30ml
11753.

4 000 HUF
Roberto Verino parfüm, original dobozban, 75ml
11754.

6 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF