Flea Market

Number of items: 546

Régi faragott fa barométer, kopásnyomokkal, m: 50 cm
11719.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
20 000 HUF
51,95
55,56
  Add to cart
  Remove
11720.

Available
10 000 HUF
25,97
27,78
  Add to cart
  Remove
Régi puska, kopott, jelzés nélkül, h: 100 cm
11721.

Available
50 000 HUF
129,87
138,89
  Add to cart
  Remove
Antikolt design asztali lámpa, működik, szép állapotban, m: 41 cm
11722.

Available
34 000 HUF
88,31
94,44
  Add to cart
  Remove
Historizáló, öntött bronz doboz, kopásnyomokkal, zöld bársony betéttel, 16x12x9cm
11723.

6 000 HUF
15,58
16,67
9
Hammer price:
8 500 HUF
Keleti dísz puska, rozsdanyomokkal, h: 52 cm
11724.

Available
12 000 HUF
31,17
33,33
  Add to cart
  Remove
Kínai ékszertartó mini szekrény, fa-jáde, hiányos. Korrodált réz szerelékekkel, 14x10 cm, m:18 cm
11725.

8 000 HUF
20,78
22,22
Hammer price:
8 000 HUF
Kínai jádeberakásos fa ékszeres, doboz, kopott, 13x10x8cm
11726.

8 000 HUF
20,78
22,22
Hammer price:
8 000 HUF
Valeant orvosi táska, 3db orvosi műszerrel. Kopott. H: 50 cm
11727.

Available
14 000 HUF
36,36
38,89
  Add to cart
  Remove
Retró fém elsősegély mentődoboz, benne vegyes fogorvosi, fogtechnikai eszközök. Korának megfelelő állapotban, 22x16,5x9,5 cm
11728.

7 000 HUF
18,18
19,44
Hammer price:
7 000 HUF
6 fiókos lakkozott ékszerszekrény, távol-keleti ornamentikával festett, zárral, kulcs nélkül kopott, 39x31,5x13,5 cm
11729.

10 000 HUF
25,97
27,78
Hammer price:
10 000 HUF
Piknikkosár, nád, 2 db bőr füllel, kisebb sérülésekkel, kopásnyomokkal, egyik csat hiányzik, 22,5x18x14 cm
11730.

Available
2 000 HUF
5,19
5,56
  Add to cart
  Remove

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2022 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.