Antique

Number of items: 92

2 db ragu és köretes tál, ezüstözött alpakka, jelzett, minimális kopásnyomokkal, d: 18-30cm
11549.

18 000 HUF
48,65
52,94
Szamovár. Spirituszos. Régi, jelzés nélkül 34 cm
11550.

18 000 HUF
48,65
52,94
11551.

13 000 HUF
35,14
38,24
Olvashatatlan jelzéssel: Hölgy. Miniatűr, kopott keretben, d: 5 cm, keret méret: 11,5x11,5cm
11552.

16 000 HUF
43,24
47,06
25
11553.

10 000 HUF
27,03
29,41
Szecessziós, fajanszbetétes fém tálca, jelzés nélkül, hibátlan, 36x21cm
11554.

15 000 HUF
40,54
44,12
Cca 1850 régi relief, jelzés nélkül, apró sérülésekkel, d:13cm
11555.

6 000 HUF
Régi sorszámozó, rozsdanyomokkal, m: 16,5 cm
11556.

15 000 HUF
40,54
44,12
Régi Omega óradoboz, kopásnyomokkal, 10x13x6cm
11557.

15 000 HUF
40,54
44,12
Konyakos pohár formájú jégtartó, thermosz üveg belsővel, Napoleon konyak logójával, etikettel jelzett, 1950 körül, kopásnyomokkal, m:20cm
11558.

6 000 HUF
Berber tőr, régi, kopott, sérült hüvely, h: 31 cm
11559.

15 000 HUF
40,54
44,12
Váza. Népi motívumos Art Deco, kézi kalapált iparművész réz váza. XX. sz. eleje magyar. 31 cm
11560.

15 000 HUF
40,54
44,12

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF