Art-ceramics

Number of items: 110

11000.

8 000 HUF
20,51
21,05
B. Várdeák Ildikó (1929-2013): Mázas kerámia edény, 2 db. Jelzett, kis lepattanásokkal, 10,5x10 cm, d: 14 cm
11001.

5 000 HUF
12,82
13,16
Badár Balázs (1855-1938): Mázas kerámia csupor (Mezőtúr). Kézzel festett, jelzett, néhány kis hibával, m: 14 cm
11002.

4 000 HUF
10,26
10,53
Bod Éva (1924-2004): Virágos lány, Festett terrakotta figura, jelzett, kis kopásnyomokkal m: 21 cm
11003.

10 000 HUF
25,64
26,32
Bod Éva (1924-2004): Olvasó lány, Festett terrakotta figura, jelzett, kis kopásnyomokkal m: 14 cm
11004.

10 000 HUF
25,64
26,32
Gorka Iparművészeti Vállalat halas füles váza. Csurgatott mázas, jelzett, hibátlan 21 cm
11005.

8 000 HUF
20,51
21,05
Fórizsné Sárai Erzsébet: Női díszváza. Mázas kerámia. jelzett, hibátlan. 26 cm
11006.

6 000 HUF
15,38
15,79
Fórizsné Sárai Erzsébet: Férfi díszváza. Mázas kerámia. jelzett, hibátlan. 26 cm
11007.

6 000 HUF
15,38
15,79
Gorka Lívia (1925-2011): Androméda. Mázas kőagyag. Alján jelzett: GL monogram, valamint WF 1. m: 14,5cm
11008.

100 000 HUF
256,41
263,16
Gorka Iparművészeti Vállalatos váza. Mázas kerámia, kézzel festett, alján hiányos zsűri címkével, minimális kopással, m: 16 cm
11009.

3 000 HUF
7,69
7,89
H. Ráhmer Mária (1911-1998): Teniszező fiú. Festett mázas kerámia, jelzett, kis kopásnyomokkal, lepattanással, m: 17 cm
11010.

6 000 HUF
15,38
15,79
10
H. Ráhmer Mária (1911-1998): Cipészfiú, festett mázas kerámia, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 24 cm
11011.

4 000 HUF
10,26
10,53

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2022 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.