Military

Number of items: 74

32619.

200 000 HUF
540,54
588,24
~1870. Ferenc József I. osztályú Ezüst Vitézségi Érem peremén jelzett Ag kitüntetés mellszalag nélkül. Szign.:Leisek T:2 karcok, ü., fo., ph. Hungary ~1870. Silver Gallantry Medal, 1st Class Ag decoration, hallmarked on the edge, without ribbon. Sign: Leisek C:XF scratches, ding, spotted, edge error NMK 129.
32620.

~1870. "Ferenc József I. osztályú Ezüst Vitézségi Érem" peremén jelzett Ag kitüntetés mellszalag nélkül. Szign.:Leisek T:2 karcok, ü., fo., ph. Hungary ~1870. "Silver Gallantry Medal, 1st Class" Ag decoration, hallmarked on the edge, without ribbon. Sign: Leisek C:XF scratches, ding, spotted, edge error NMK 129.

11 000 HUF
29,73
32,35
10
1890. Bronz Katonai Érdemérem aranyozott bronz kitüntetés mellszalag és karika nélkül T:1-,2
32621.

1890. "Bronz Katonai Érdemérem" aranyozott bronz kitüntetés mellszalag és karika nélkül T:1-,2

5 000 HUF
17
1898. Jubileumi Emlékérem Fegyveres Erő Számára / Signum memoriae (AVSTR) bronz kitüntetés mellszalag nélkül T:2  Hungary 1898. Commemorative Jubilee Medal for the Armed Forces bronze decoration without ribbon C:XF  NMK 249.
32622.

1898. "Jubileumi Emlékérem Fegyveres Erő Számára / Signum memoriae (AVSTR)" bronz kitüntetés mellszalag nélkül T:2 Hungary 1898. "Commemorative Jubilee Medal for the Armed Forces" bronze decoration without ribbon C:XF NMK 249.

2 000 HUF
1914. Ferenc József II. osztályú Ezüst Vitézségi Érem peremen jelzett Ag kitüntetés mellszalag nélkül. Szign.: Tautenhayn T:2,2- patina, karc, kis ph Hungary 1914. Silver Gallantry Medal, 2nd Class Ag decoration, hallmarked on the edge, without ribbon. Sign.: Tautenhayn C:XF,VF patina, scratch, small edge error NMK 133.
32623.

1914. "Ferenc József II. osztályú Ezüst Vitézségi Érem" peremen jelzett Ag kitüntetés mellszalag nélkül. Szign.: Tautenhayn T:2,2- patina, karc, kis ph Hungary 1914. "Silver Gallantry Medal, 2nd Class" Ag decoration, hallmarked on the edge, without ribbon. Sign.: Tautenhayn C:XF,VF patina, scratch, small edge error NMK 133.

4 400 HUF
11,89
12,94
Osztrák-Magyar Monarchia 1915. A Krasniki diadalmas csatában az oroszoktól elvett ágyúból verette az Auguszta-Alap Fe emlékérem, foglalatban, medállá alakítva. Szign.: Murányi Gyula (21,5mm) T:2
32624.

Osztrák-Magyar Monarchia 1915. "A Krasniki diadalmas csatában az oroszoktól elvett ágyúból verette az Auguszta-Alap" Fe emlékérem, foglalatban, medállá alakítva. Szign.: Murányi Gyula (21,5mm) T:2

4 000 HUF
Murányi Gyula (1881-1920) 1915. A Krasniki diadalmas csatában az oroszoktól elvett ágyúból verette az Auguszta-Alap Fe emlékérem, rajta jelzett Ag koronás fül (22mm) T:2 festéknyom Hungary 1915. Commemorative Medal for the Victory at Krasnik Fe commemorative medallion, on it hallmarked Ag ear. Sign.: Gyula Murányi (22mm) C:XF traces of paint
32625.

Murányi Gyula (1881-1920) 1915. "A Krasniki diadalmas csatában az oroszoktól elvett ágyúból verette az Auguszta-Alap" Fe emlékérem, rajta jelzett Ag koronás fül (22mm) T:2 festéknyom Hungary 1915. "Commemorative Medal for the Victory at Krasnik" Fe commemorative medallion, on it hallmarked Ag ear. Sign.: Gyula Murányi (22mm) C:XF traces of paint

3 000 HUF
21
Osztrák-Magyar Monarchia ~1915. A Császári és királyi besztercei 63. gyalogezred zománcozott bronz jelvénye, mustár sárga zománccal, hátlapon ARKANZAS BUDAPEST gyártói jelzéssel (30x27mm) T:1- zománchiba / Austro-Hungarian Monarchy ~1915. Badge of the Kaiserliche ung Königliche 63rd Infantry Regiment of Bistrita, enamelled flag shaped cap badge with mustard yellow enamel and makers mark ARKANZAS BUDAPEST on reverse (30x27mm) C:AU enamel error
32626.

65 000 HUF
175,68
191,18
1916. Károly-csapatkereszt Zn kitüntetés mellszalagon T:1- Hungary 1916. Charles Troop Cross Zn decoration on ribbon C:AU NMK 295.
32627.

1916. "Károly-csapatkereszt" Zn kitüntetés mellszalagon T:1- Hungary 1916. "Charles Troop Cross" Zn decoration on ribbon C:AU NMK 295.

3 000 HUF
1916. Egyesült Erővel - 1914 Viribus Unitis 1918 kétoldalas Zn háborús propaganda medál mellszalag nélkül, előlapján Ferenc József, II. Vilmos, V. Mohammed szultán és Ferdinánd bolgár király portréja. Szign.: Lauer / Nürnberg (33mm) T:2
32628.

1916. "Egyesült Erővel - 1914 Viribus Unitis 1918" kétoldalas Zn háborús propaganda medál mellszalag nélkül, előlapján Ferenc József, II. Vilmos, V. Mohammed szultán és Ferdinánd bolgár király portréja. Szign.: Lauer / Nürnberg (33mm) T:2

3 600 HUF
9,73
10,59
1917. Ezüst Vitézségi Érem I. osztálya ezütözött Br kitüntetés mellszalagon. Szign.: Schuck József, Gál Dezső T:2 ezüstözés lekopott / Hungary 1917. Silver Gallantry Medal, Ist Class silver plated Br decoration with ribbon. Sign.: József Schuck / Dezső Gál C:XF worn silver plating NMK 302. var.
32629.

1917. "Ezüst Vitézségi Érem I. osztálya" ezütözött Br kitüntetés mellszalagon. Szign.: Schuck József, Gál Dezső T:2 ezüstözés lekopott / Hungary 1917. "Silver Gallantry Medal, Ist Class" silver plated Br decoration with ribbon. Sign.: József Schuck / Dezső Gál C:XF worn silver plating NMK 302. var.

20 000 HUF
54,05
58,82
1917. Károly Ezüst Vitézségi Érem II. osztálya peremen jelzett Ag kitüntetés modern mellszalagon. Szign.: Kautsch T:2- Hungary 1917. Silver Gallantry Medal, 2nd Class Ag decoration with hallmark on the edge, on modern ribbon. Sign.: Kautsch C:VF edge error NMK: 306.
32630.

1917. "Károly Ezüst Vitézségi Érem II. osztálya" peremen jelzett Ag kitüntetés modern mellszalagon. Szign.: Kautsch T:2- Hungary 1917. "Silver Gallantry Medal, 2nd Class" Ag decoration with hallmark on the edge, on modern ribbon. Sign.: Kautsch C:VF edge error NMK: 306.

7 000 HUF
18,92
20,59

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF