Books: Travelling, Local History

Number of items: 171

Sopron a festő szemével. Mechle József [rajzai 12 táblán]. (1939) H. é. ny. n. 12 t. (Litográfiák méretük: 34x24 cm Mechle József (1893-1955) a soproni Evangélikus Tanárképző rajztanára, cserkészvezető. Sopron városa tárlatain rendszeresen szerepelt. Igazi helytörténeti ritkaság. Gerincén kis szakadással.
15065.

20 000 HUF
54,05
58,82
15066.

40 000 HUF
108,11
117,65
Cholnoky Jenő (1870-1950): A Földközi-tenger. A Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp., [1939], Franklin-Társulat, 184+2 p.+ 20 t. (kétoldalas, fekete-fehér képtáblák). Szövegközi és egészoldalas ábrákkal és térképekkel. Kiadói gazdagon aranyozott egészvászon sorozatkötésben, a borítón minimális kopással, néhány kissé sérült lapszéllel, egyébként jó állapotban.
15067.

10 000 HUF
27,03
29,41
15068.

8 000 HUF
Rexa Dezső: Dunamenti nyaralóhelyek. Magyar Városok Monográfiája. Bp., 1934, Magyar Városok Monográfiája Kiadóhivatala. Kiadói egészvászon kötés, néhol foltos lapok, egyébként jó állapotban.
15069.

3 000 HUF
15070.

12 000 HUF
32,43
35,29
15071.

8 000 HUF
15072.

6 000 HUF
Fejes Mihály: Az egri fürdők orvosi, s helyeirási tekintetben. Eger, 2003, Segít a Város Alapítvány. Kiadói kartonált papírkötés, a borítón kisebb ragasztónyomokkal, hátoldalán sérüléssel. Megjelent 400 példányban. Az 1839-ben megjelent könyv reprint kiadása.
15073.

Fejes Mihály: Az egri fürdők orvosi, 's helyeirási tekintetben. Eger, 2003, Segít a Város Alapítvány. Kiadói kartonált papírkötés, a borítón kisebb ragasztónyomokkal, hátoldalán sérüléssel. Megjelent 400 példányban. Az 1839-ben megjelent könyv reprint kiadása.

6 000 HUF
Scheltema, Gajus - Bérczes Tibor - De Vries, Martijn: Andrássy út. Views of an Avenue. Bp., 2017, Corvina. Gazdag fekete-fehér képanyaggal. Angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, újszerű állapotban.
15074.

7 000 HUF
18,92
20,59
15075.

6 000 HUF
9
15076.

7 000 HUF
18,92
20,59

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF