Books: Tales

Number of items: 13

Edgar Rice Burroughs Tarzan-sorozatának 9 kötete: Tarzan, a vadember; Tarzan dzsungeltörténetei; Tarzan fia, TArzan dzsungel történetei, Tarzan és a gyémántok. Tarzan a rettenetes, Tarzan és a hangyaemberek, Tarzan és az elveszett birodalom, Tarzan a majomember ,Tarzan és az aranyszőrű oroszlán, Tarzan a vadember. Bp., 1986-1990, Ifjúsági Lap- és Könyvkiadó. Kiadói illusztrált papírkötés, kissé kopott borítókkal.
17321.

8 000 HUF
Awdry, Wilbert: Thomas the Tank Engine. The Classic Library. Contains all 26 original books from the Railway Series by the Rev. W. Awdry. In original box. / Thomas, a gőzmozdony. A klasszikus mesekönyv-sorozat mind a 26 kötete. Angol nyelven. Kiadói karton díszdobozban.
17322.

10 000 HUF
27,03
29,41
Selma Lagerlöf: Nils Holgersson csodálatos utazása. Ford.: G. Beke Margit. Kass János rajzaival gazdagon illusztrált. Bp., 1977., Móra. Harmadik kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé szakadt, javított papír védőborítóban, volt könyvtári példány.
17323.

3 000 HUF
Tamás István: Háry János az Olimpiászon. Rajzolta: Enyvvári Herbert. Bp., 1936, Cserépfalvi (Löbl Dávid és Fia-ny.), 85+(3) p. + 10 (színes) t. Szövegközi fekete-fehér és egészodalas színes illusztrációkkal. Kiadói egészvászon-kötés, kissé viseltes, sérült, foltos borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal, részben szétvált fűzéssel, több lap és képtábla kijár.
17324.

3 000 HUF
17325.

1 200 HUF
17326.

2 000 HUF
17327.

1 400 HUF
17328.

1 400 HUF
Tutsek Anna: Cilike mátkasága. Mühlbeck Károly rajzaival. Bp., é.n., Singer és Wolfner. Harmadik kiadás. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott borítóval, foltos lapokkal, a gerincen kis sérülésekkel.
17329.

1 000 HUF
17330.

2 000 HUF
R. Chitz Klára: Muzsikus Péter hangszerországban. Kassovitz Félix rajzaival. Bp., 1957., Zeneműkiadó. Kiadói kissé kopott félvászon-kötés.
17331.

1 400 HUF
100 ukrán népmese. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
17332.

1 800 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF