Books: Military

Number of items: 45

Janes Fighting Ships. 1972/73 edition. Szerk.: Raymond V. B. Blackman. London, 1972, Janes Yearbooks, 745 p. Gazdag fekete-fehér képanyaggal. Angol nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés.
16558.

8 000 HUF
16559.

7 000 HUF
18,92
20,59
vitéz Járomy Árpád: Csatarepülők. Magyar repülők szovjet-harctéri élményei. Bp., [1943], Stádium Sajtóvállalat Rt. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói félvászon-kötés, kissé foltos borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal.
16560.

6 000 HUF
Juba Ferenc: A magyar tengerészet nagyjai. Tengeri hajózásunk hősei és jeles emberei. Nemzeti hőseink I. Jubileumi dokumentumkötet. Kaposvár, 1995, magánkiadás. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Papírkötésben
16561.

6 000 HUF
Bachó László, Dezséri: A magyar kir. Honvéd Ludovika Akadémia története. Az Akadémia alapkőletételének százéves évfordulója alkalmából vitéz nemes Szinay Béla tábornok a M. Kir. Honvéd Ludovika Akadémia parancsnoka irányítása mellett: Ajtay Endre, dezséri Bachó László, Koschowitz Gyula, marczinfalvi Benda Gyula, Matterny István, vitéz Czékus Zoltán, Lenkei Géza, Dr. vitéz Balsay László, vitéz Rózsás József. Szerkesztette: - -. Bp., 1930, Magyar Királyi Honvéd Ludovika Akadémia, 1003+5 p. Egészoldalas és szövegközti képtáblákkal gazdagon illusztrált. Kiadói aranyozott, domborított egészvászon-kötésben, kopott borítóval, javított gerinccel és kötéssel. vitéz Mártonffy Béla ezredes névbejegyzésével és ex librisével
16562.

5 000 HUF
Szakály Sándor: Akik a magyar királyi csendőrséget 1919 és 1945 között vezették. Történelmi-statisztikai áttekintés a magyar királyi csendőrség felső vezetőiről. Bp., 2014, Magyar Napló. Második, javított és bővített kiadás. Egészoldalas és szövegközti képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
16563.

3 400 HUF
9,19
10,00
Pataky Iván et al.: Légi háború Magyarország felett. 1-2. köt. Debrecen, 1992, Zrínyi Kiadó. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
16564.

3 000 HUF
Máday Norbert: Borsody László a géniusz. Bp., 2017. Kungfu Tex. Kiadói kartonálásban. Papír védőborítóval. Vívás történet
16565.

3 000 HUF
Lándor Tivadar (szerk.): A Nagy Háború írásban és képben sorozat II. kötete: Északon és Délen. Bp., 1916, Athenaeum. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, lapok kijárnak, kopottas állapotban.
16566.

1 000 HUF
16567.

3 000 HUF
16568.

5 000 HUF
A magyar rendvédelem története. Szerk.: Parádi József, Tóth Judit. Bp., 1996., (ETO-Print-ny.) Fekete-fehér és színes fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés.
16569.

1 200 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF