https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Continuous online auctions

Tételek lista

Watches

Number of items: 38

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Vacheron Constantin 18k arany kézi felhúzós karóra a számlápon brillekkel. ref.4714 ca 1950 jelzett szerkezet. Egyedi fémjelzett arany tok, pótolt korona Számlapon néhány apró pötty, egy digit hiány, plexin egy két karc, hátul a tokon karcok, hátlapon apró benyomódás Működő, szép állapotban. d. 33 mm. / A 18k Yellow Gold vintage Vacheron Constantin ref.4714 manufactured in 1950s.
11561.

Vacheron Constantin 18k arany kézi felhúzós karóra a számlápon brillekkel. ref.4714 ca 1950 jelzett szerkezet. Egyedi fémjelzett arany tok, pótolt korona Számlapon néhány apró pötty, egy digit hiány, plexin egy két karc, hátul a tokon karcok, hátlapon apró benyomódás Működő, szép állapotban. d. 33 mm. / A 18k Yellow Gold vintage Vacheron Constantin ref.4714 manufactured in 1950's.

 
The item is not available
Starting price:
400 000 HUF
1 081,08
EUR
,
1 176,47
USD
Number of bids:
0
Lange 18K arany, automata, férfi karóra, Felsa szerkezettel. Jelzett szerkezet, fémjelzett, masszív arany tok. számlap kissé kopott, bőr szíjjal. működő, jó állapotban d: 34 mm
11562.

Lange 18K arany, automata, férfi karóra, Felsa szerkezettel. Jelzett szerkezet, fémjelzett, masszív arany tok. számlap kissé kopott, bőr szíjjal. működő, jó állapotban d: 34 mm

 
Sold
Starting price:
280 000 HUF
756,76
EUR
,
823,53
USD
Number of bids:
1
Aiguilles antik francia utazó óra, XIX. sz. Réz, jelzett szerkezettel, fazettált üveggel. Bőr borítású, bársony bélésű, üvegezett tokban. A tokon korának megfelelő kopásnyomokkal, az óra üvegén néhány kis csorba, egyébként szép állapotban. 8,5x6,5x6 cm / Aiguilles antique French brass carriage clock, 19th century, with small chips in the glass, in slightly worn original leather case.
11563.

Aiguilles antik francia utazó óra, XIX. sz. Réz, jelzett szerkezettel, fazettált üveggel. Bőr borítású, bársony bélésű, üvegezett tokban. A tokon korának megfelelő kopásnyomokkal, az óra üvegén néhány kis csorba, egyébként szép állapotban. 8,5x6,5x6 cm / Aiguilles antique French brass carriage clock, 19th century, with small chips in the glass, in slightly worn original leather case.

 
Sold
Starting price:
30 000 HUF
81,08
EUR
,
88,24
USD
Number of bids:
1
Longines 18K arany, kézi felhúzós, férfi karóra, Z23 szerkezettel. Jelzett tok, jelzett 17 köves szerkezet, számlap egy részén enyhe elszíneződés, új bőr szíjjal. működő, jó állapotban d: 35 mm
11564.

Longines 18K arany, kézi felhúzós, férfi karóra, Z23 szerkezettel. Jelzett tok, jelzett 17 köves szerkezet, számlap egy részén enyhe elszíneződés, új bőr szíjjal. működő, jó állapotban d: 35 mm

 
The item is not available
Starting price:
340 000 HUF
918,92
EUR
,
1 000,00
USD
Number of bids:
0
Girard Perregaux Gyromatic, 18K arany (Au) gold, automata férfi karóra, 39 köves szerkezettel (szerkezetszám: 3219280). szép számlappal, dátum funkcióval, bőr szíjjal, működő, szép állapotban, pótolt koronával, hátlapi gravírozással. d: 35 mm / Girard Perregaux Gyromatic gold automatic watch
11565.

Girard Perregaux Gyromatic, 18K arany (Au) gold, automata férfi karóra, 39 köves szerkezettel (szerkezetszám: 3219280). szép számlappal, dátum funkcióval, bőr szíjjal, működő, szép állapotban, pótolt koronával, hátlapi gravírozással. d: 35 mm / Girard Perregaux Gyromatic gold automatic watch

 
The item is not available
Starting price:
260 000 HUF
702,70
EUR
,
764,71
USD
Number of bids:
0
OPAL 18k arany kézi felhúzós férfi flyback kronográf karóra, fekete számlapos, barna bőr szíjjal. 50-es évek. Jelzett tok. Működő, szép állapotban. d: 35 mm. A normál kronográf funkció mellett ez a szerkezet rendelkezik egy extra gombbal a nagy koronán. A flyback kronográf egy olyan komplikációs óra, amelyben a felhasználó anélkül használhatja a visszaállítási funkciót, hogy először meg kellene állítani a kronográfot. A hagyományos kronográfoknál a felhasználónak meg kell állítania, majd vissza kell állítania és újra kell indítania a kronográfot ahhoz, hogy a kronográf elindulása után egy eseményt időzítsen.  A OPAL brand 18k gold manual wind mens flyback chronograph watch 1950s. Hallmarking watch-case. Working, good condition. d: 38 mm. A flyback chronograph is a complication watch, in which the user can use the reset function without the need to first stop the chronograph. In regular chronographs, the user must stop, reset, and restart the chronograph in order to time an event after the chronograph has started.
11566.

OPAL 18k arany kézi felhúzós férfi flyback kronográf karóra, fekete számlapos, barna bőr szíjjal. 50-es évek. Jelzett tok. Működő, szép állapotban. d: 35 mm. A normál kronográf funkció mellett ez a szerkezet rendelkezik egy extra gombbal a nagy koronán. A flyback kronográf egy olyan komplikációs óra, amelyben a felhasználó anélkül használhatja a visszaállítási funkciót, hogy először meg kellene állítani a kronográfot. A hagyományos kronográfoknál a felhasználónak meg kell állítania, majd vissza kell állítania és újra kell indítania a kronográfot ahhoz, hogy a kronográf elindulása után egy eseményt időzítsen. A OPAL brand 18k gold manual wind men's flyback chronograph watch 1950s. Hallmarking watch-case. Working, good condition. d: 38 mm. A flyback chronograph is a complication watch, in which the user can use the reset function without the need to first stop the chronograph. In regular chronographs, the user must stop, reset, and restart the chronograph in order to time an event after the chronograph has started.

 
The item is not available
Starting price:
460 000 HUF
1 243,24
EUR
,
1 352,94
USD
Number of bids:
0
Antik feles ütős, mechanikus szerkezetű, ingás, fali óra, fatokban, porcelán betétes balüszteres díszítéssel, számlapon sérülések, működik, kulccsal, m:32cm
11567.

Antik feles ütős, mechanikus szerkezetű, ingás, fali óra, fatokban, porcelán betétes balüszteres díszítéssel, számlapon sérülések, működik, kulccsal, m:32cm

 
The item is not available
Starting price:
40 000 HUF
108,11
EUR
,
117,65
USD
Number of bids:
0
Régi faragott fa falióra kulccsal, számlapja kissé kopottas, nem működik, tetődísz laza, 65x24x14,5 cm
11568.

Régi faragott fa falióra kulccsal, számlapja kissé kopottas, nem működik, tetődísz laza, 65x24x14,5 cm

 
The item is not available
Starting price:
24 000 HUF
64,86
EUR
,
70,59
USD
Number of bids:
0
Leonardo design asztali óra, műanyag, üveg foglalatban, elemmel, működik, kisebb kopásnyomokkal, d: 14 cm
11569.

Leonardo design asztali óra, műanyag, üveg foglalatban, elemmel, működik, kisebb kopásnyomokkal, d: 14 cm

 
The item is not available
Starting price:
8 000 HUF
21,62
EUR
,
23,53
USD
Number of bids:
0
3 db asztali ébresztőóra, vekker, két felhúzós, egy elemes, kettő működik
11570.

3 db asztali ébresztőóra, vekker, két felhúzós, egy elemes, kettő működik

 
The item is not available
Starting price:
1 800 HUF
4,86
EUR
,
5,29
USD
Number of bids:
0
9 db utazóóra, egy Signal 601 dupla órás zsebrádió, egy ultra kisrádió. Mind működőképes
11571.

9 db utazóóra, egy Signal 601 dupla órás zsebrádió, egy ultra kisrádió. Mind működőképes

 
Sold
Starting price:
24 000 HUF
64,86
EUR
,
70,59
USD
Number of bids:
1
4 db exkluzív öngyújtó, Hadson, egyéb 3 db saját dobozában
11572.

4 db exkluzív öngyújtó, Hadson, egyéb 3 db saját dobozában

 
Sold
Starting price:
4 000 HUF
10,81
EUR
,
11,76
USD
Number of bids:
1

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment