Postcard lots

Number of items: 67

Kb. 145 db RÉGI külföldi város képeslap: osztrák, német, francia, svájci sok kis településsel. Vegyes minőség / Cca. 145 pre-1945 European town-view postcards in mixed quality: Austrian, German, French, Swiss with smaller settlements
20002.
Legend Legend Legend

17 000 HUF
44,16
47,22
20003.
Legend

2 600 HUF
6,75
7,22
Osztrák képeslapgyűjtemény - 70 db régi beragasztott képeslap albumban (Salzburg, Bad Ischl, Gmunden, stb..) / Austrian postcard collection - 70 pre-1945 postcards glued in album (Salzburg, Bad Ischl, Gmunden, etc...)
20004.

20 000 HUF
51,95
55,56
269 db RÉGI képeslap Haranghy Jenő gyűjteményéből szecessziós albumban (albumban sok szakadás): főleg művészeti lapok, sok aktfestmény, erotika, orosz festők és pár színész. Érdekes anyag / 269 pre-1945 motive postcards in Art Nouveau album (many tears in the album): mostly art and erotic postcards, actors, actresses, Russian painters
20005.
Legend Legend Legend

20 000 HUF
51,95
55,56
99 db RÉGI virágos üdvözlő és csendélet motívum képeslap albumban, több litho, vegyes minőség / 99 pre-1945 flower and still life greeting motive postcards in an album, mixed quality, many lithos
20006.
Legend Legend Legend

6 000 HUF
15,58
16,67
14
97 db RÉGI üdvözlő motívum képeslap albumban vegyes minőségben: karácsonyi, újévi, húsvéti, névnapi, szecessziós, dombornyomott és litho lapok / 97 pre-1945 greeting motive postcards in an album in mixed quality: Christmas, New Year, Easter, Name Day, many Art Nouveau, embossed and litho
20007.
Legend Legend Legend

22 000 HUF
57,14
61,11
Kb. 215 db RÉGI városi és motívum képeslap vegyes minőségben. Jó böngészde: húsvéti, karácsonyi és újévi üdvözlőlapok, hölgyek / Cca. 215 pre-1945 town-view and motive postcards in mixed quality: Easter, Christmas, New Year greetings, lady
20008.
Legend Legend Legend

20 000 HUF
51,95
55,56
20009.
Legend Legend Legend

20 000 HUF
51,95
55,56
Múlt századfordulós érdekes, tartalmas képeslap gyűjtemény hagyatékból, közel 170 db főleg üdvözlő, motívum, művész képeslap, kevés - inkább osztrák - városkép. Jó minőségben megőrzött szép anyag bonbonos dobozban.
20010.
Legend Legend Legend

20 000 HUF
51,95
55,56
Több mint 1.000 db régi külföldi városképes lap nagyméretű cipős dobozban. Érdekes, változatos anyag!!
20011.
Legend Legend Legend

44 000 HUF
114,29
122,22
5 db RÉGI külföldi képeslapfüzet / 5 pre-1945 European postcard booklets: Pompei, Ravenna, Napoli, Sarajevo, Milano
20012.
Legend

3 200 HUF
8,31
8,89
48 db RÉGI népviseletes motívum képeslap vegyes minőségben / 48 pre-1945 folklore motive postcards in mixed quality
20013.
Legend Legend Legend

2 800 HUF
7,27
7,78
10

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2022 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.