Militaria

Number of items: 163

Gruppenkommando / WWI Austro-Hungarian K.u.K. military. photo
23828.
Legend T2

2 800 HUF
7,57
8,24
23829.
Legend T2

2 800 HUF
7,57
8,24
Osztrák-magyar katonák csoportja / WWI Austro-Hungarian K.u.K. military, group of soldiers. photo
23830.
Legend T2/3

4 200 HUF
11,35
12,35
Osztrák-magyar katonák csoportja / WWI Austro-Hungarian K.u.K. military, group of soldiers. photo (lyukak / pinholes)
23831.
Legend T4

4 200 HUF
11,35
12,35
1914 Székesfehérvár, Huszárok csoportja / K.u.K. Hus. Rgt. No. 10. Ersatzkader / WWI Austro-Hungarian K.u.K. military, group of hussars. Fekete Zoltán fényképész. photo (EK)
23832.
Legend T2/3

4 200 HUF
11,35
12,35
1918 WWI Austro-Hungarian K.u.K. military, group of soldiers. photo + K.u.K. Telegraphenbaukompagnie Nr. 9. (EK)
23833.
Legend T2/3

1918 WWI Austro-Hungarian K.u.K. military, group of soldiers. photo + "K.u.K. Telegraphenbaukompagnie Nr. 9." (EK)

4 200 HUF
11,35
12,35
Osztrák-magyar katonák egy vasútállomáson / Austro-Hungarian K.u.K. military, group of soldiers at a railway station. photo (EK)
23834.
Legend T2/3

4 200 HUF
11,35
12,35
Erzherzog Hubert Salvator in Konstantinopel / WWI Austro-Hungarian K.u.K. military, Archduke Hubert Salvator of Austria in Constantinople (Istanbul) photo (vágott / cut)
23835.
Legend T3

4 200 HUF
11,35
12,35
10
Hnilcze Messe / Mise Hnilczén / WWI Austro-Hungarian K.u.K. military, field mass. Verlag der k.u.k. Ersatz- u. Werkstättengruppe. Karpathen Korps Hofmann 1914-1915.
23836.
Legend T2/3

4 200 HUF
11,35
12,35
Freiw. ob-österr. Schützen-Baon. Deutsche Schulverein Karte Nr. 993. / WWI Austro-Hungarian K.u.K. military art postcard, mountain troops, soldier with ski s: Fr. Frank
23837.
Legend T2/3

4 200 HUF
11,35
12,35
1917 Sieg oder Tod im Alpenrot! K. K. Landesschützenregiment Trient Nr. 1. Deutsche Schulverein / WWI Austro-Hungarian K.u.K. military art postcard, mountain troops, soldiers grave
23838.
Legend T2/3

1917 Sieg oder Tod im Alpenrot! K. K. Landesschützenregiment Trient Nr. 1. Deutsche Schulverein / WWI Austro-Hungarian K.u.K. military art postcard, mountain troops, soldier's grave

4 200 HUF
11,35
12,35
1940 Az olasz ifjúsági intézmény főparancsnokának meghívására a leventeszázad Padovában - a Duce előtt végrehajtott díszement után - Rómát is megtekintette. Nasi olasz kir. vezérkari ezredes, Natoli olasz kir. őrnagy, továbbá vitéz Szabó László m. kir. vezérkari ezredes, római katonai attasé jelenlétében a leventeszázad kísérő tisztje - vitéz Loósy Alajos alezredes - az Ismeretlen Katona Sírját 1940. október 15-én megkoszorúzta / Hungarian Paramilitary Youth Organization (Levente) meeting G.I.L. (Italian fascist youth organization) members in Rome (EB)
23839.
Legend T3

1940 Az olasz ifjúsági intézmény főparancsnokának meghívására a leventeszázad Padovában - a Duce előtt végrehajtott díszement után - Rómát is megtekintette. Nasi olasz kir. vezérkari ezredes, Natoli olasz kir. őrnagy, továbbá vitéz Szabó László m. kir. vezérkari ezredes, római katonai attasé jelenlétében a leventeszázad kísérő tisztje - vitéz Loósy Alajos alezredes - az "Ismeretlen Katona Sírját" 1940. október 15-én megkoszorúzta / Hungarian Paramilitary Youth Organization (Levente) meeting G.I.L. (Italian fascist youth organization) members in Rome (EB)

4 200 HUF
11,35
12,35

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF