Art-ceramics Number of items: 198
2661175
11000
420
75000
Art-ceramics
Other collectibles
Gorka Lívia (1925 - 2011): Váza. Korongozott és kézzel formázott kerámia. Okker, fekete és fehér mázakkal. Jelzett: fehér mázzal Gorka Lívia. 1970 körül. m: 31cm
75 000 HUF
2661178
11001
420
48000
Art-ceramics
Other collectibles
Gorka Lívia (1925 - 2011): Váza. Korongozott és kézzel formázott kerámia. Zöldes és fekete mázakkal. Jelzett: fehér mázzal Gorka Lívia. 1970 körül. m: 26,5cm
48 000 HUF
2661177
11002
420
42000
Art-ceramics
Other collectibles
Gorka Lívia (1925 - 2011): Váza. Korongozott és kézzel formázott kerámia. Narancs, zöld és fekete mázakkal. Szájperemén apró mázlepattanás Jelzett: fehér mázzal Gorka Lívia. 1970 körül. m: 32cm
42 000 HUF
2659046
11003
420
Art-ceramics
Other collectibles
Gorka Lívia (1925 - 2011): Kínáló tál. Fekete, narancs és fehér mázakkal festett kerámia, mázrepedésekkel. Jelzett 21x16 cm
20 000 HUF
2619094
11004
420
Art-ceramics
Other collectibles
Gorka Lívia (1925 - 2011): Fali virágtartó. Fekete, fehér és türkiz mázakkal festett kerámia, mázrepedésekkel. Jelzett: GL. 13x19x12 cm
18 000 HUF
2441694
11005
420
15000
Art-ceramics
Other collectibles
15 000 HUF
2441706
11006
420
15000
Art-ceramics
Other collectibles
Gorka Lívia (1925 - 2011): Díszváza.
Korongozott kerámia. Fekete alapon írókázott, ill. Türkiz és fehér mázakkal festett ábrázolás. Alsó peremén apró csorbák. Alján jelzett: Gorka Lívia. m: 21:cm
15 000 HUF
2659042
11007
420
Art-ceramics
Other collectibles
Gorka Géza (1894-1971): Váza. Mázas festett kerámia, jelzett (Nógrádverőce), talp pereme ragasztott, apró mázlepattanás, m:19 cm
8 000 HUF
2661179
11008
420
28000
Art-ceramics
Other collectibles
Gorka Géza (1894-1971): Váza. Mázas festett kerámia, jelzett (Nógrádverőce), talpperemén lepattanás cca 1x2,5cm, m:17,5 cm
28 000 HUF
2661298
11009
420
40000
Art-ceramics
Other collectibles
Kovács Margit (1902-1977): "Szeret nem szeret". Kerámia, jelzett, hibátlan, m: 19,5 cm
40 000 HUF
2659735
11010
420
5500
Art-ceramics
Other collectibles
Tarsoly jelzéssel: Váza. Színes mázakkal festett kerámia. Hajszálrepedéssel, kopásokkal, mázrepedésekkel. Jelzett m: 29,5 cm
5 500 HUF
2652632
11011
420
Art-ceramics
Other collectibles
Bod Éva (1924-2004): kaspó, kerámia, jelzett, hajszálrepedéssel d: 20 cm
6 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035