Number of items: 538

Vastagh Géza (1866-1919): Baromfiudvar 1917. Olaj, vászon. Jelezve balra lent. 55x73cm
10000.

240 000 HUF
623,38
666,67
Balla Béla (1882 - 1965): Tópart. Olaj, vászon. Jelzett. Hátoldalán eredeti tiket 1926. 47x50 cm
10001.

160 000 HUF
415,58
444,44
Remsey Jenő (1885-1970): Aratók 1923. Olaj, vászon. Jelezve balra lent. 45x58cm
10002.

140 000 HUF
363,64
388,89
Remsey Jenő (1885-1970): Falusi házak. Olaj, vászon. Hátoldalon: Fecit 1923. Restaurált. Jelezve balra lent. 50x60cm
10003.

120 000 HUF
311,69
333,33
Rubovics Márk (1867-1947): Itatás. Olaj, vászon, jelzett. 50x70cm
10004.

120 000 HUF
311,69
333,33
Gyügyei Nagy Zsigmond (1872 - 1932) : Piros főkötős hölgy. Olaj, kartonra kasírozott vászon. Jelezve balra lent: S.de Nagy. Díszes, enyhén sérült keretben, hátoldalán autográf, francia felirat. 45x34cm
10005.

90 000 HUF
233,77
250,00
13
Gyügyei Nagy Zsigmond (1872 - 1932) : Asszonyok. Olaj, karton. Jelezve balra lent: S.de Nagy. Díszes, enyhén sérült keretben, hátoldalán autográf, francia felirat. 34x48cm
10006.

90 000 HUF
233,77
250,00
13
Gyügyei Nagy Zsigmond (1872 - 1932) : Aranyos napsugarak a Sváb hegyen. Olaj, karton. Jelezve jobbra lent: S.de Nagy. Díszes, enyhén sérült keretben, hátoldalán autográf, magyar felirat. 64x81cm
10007.

80 000 HUF
207,79
222,22
Swierkiewicz Róbert (1942-2019): Mail art, 2005. Vegyes technika, kollázs, karton (boríték). Jelzés nélkül. Proveniencia. Korábban F. Almási Éva, az Enciklopédia Kiadó vezetőjének tulajdonában, neki címezve és küldve. 25x35 cm.
10009.

60 000 HUF
155,84
166,67
10011.

90 000 HUF
233,77
250,00
10012.

48 000 HUF
124,68
133,33
Hunyady István (1939 - ): Tengerpart hajókkal. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent: Hunyadi István. 63x95cm
10013.

55 000 HUF
142,86
152,78

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

News

Auction 420:
Viewing: from 14 June to 23 June
Payment deadline is 8 July

  Events

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2022 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.