Paintings and graphics - "signed" or "without sign"

Number of items: 330

Jelzés nélkül, osztrák festő, XIX. sz. vége: Szerelmesek romantikus tájban. Olaj, vászon, javított. Apró felületi sérüléssel. 47x63 cm
10544.

55 000 HUF
142,86
152,78
10545.

40 000 HUF
103,90
111,11
Olvashatatlan jelzéssel: Vitorlások Olaj, vászon, jelzett, fakeretben, 35×100 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE.
10546.

30 000 HUF
77,92
83,33
10547.

18 000 HUF
46,75
50,00
Jelzés nélkül, feltehetően XX: sz. eleje: Holdfényes romantikus táj. Vegyes technika, vászon. Kissé foltos. Dekoratív, sérült, üvegezett fakeretben. 55x66 cm
10548.

9 000 HUF
23,38
SL (?) monogram jelzéssel, feltehetően XX. eleje: Légy sziklaváram, ahová menekülhjessek szüntelen. Olaj, vászon. Dekoratív fakeretben, 27×43 cm
10549.

8 000 HUF
20,78
22,22
Jelzés nélkül, feltehetően romániai magyar grafikus, XX. sz. második fele: Harlekin. Tus, papír, 64×47 cm. Hátoldalán román vám bélyegző.
10550.

12 000 HUF
31,17
33,33
Jelzés nélkül: Színes csendélet. Olaj, karton. Dekoratív fakeretben, 30x25 cm
10551.

10 000 HUF
25,97
27,78
Jelzés nélkül, feltehetően a XX. sz. első felében működött magyar festő: Tóparti séta.Olaj, vászon, kartonra kasírozva. Hátoldalán Krayer E. és Tsa művészellátó bélyegzőjével. 29x18 cm. Dekoratív fakeretben.
10552.

8 000 HUF
20,78
22,22
10553.

15 000 HUF
38,96
41,67
Horváth J. jelzéssel: Szent Gellért püspök szobra (Budai Vár, tabáni szerb templomr . Olaj, vászon, jelezve balra lent: Horváth J. 50x60cm
10554.

48 000 HUF
124,68
133,33
Horváth J. jelzéssel: Gül Baba utca (Budapest). Olaj, vászon, jelezve balra lent: Horváth J. 50x40cm
10555.

38 000 HUF
98,70
105,56

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

News

Auction 420:
Viewing: from 14 June to 23 June
Payment deadline is 8 July

  Events

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2022 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.