Ex libris - small-graphics

Number of items: 46

Vegyes Ex Libris tétel (Vigh Jutka mesekönyve, Dr. Lustig István, Paris, Galambos Ferenc, 1937 BUÉK, Kass János, judaika) Vegyes technika, vegyes méret.
10875.

2 800 HUF
7,27
7,78
10876.

1 000 HUF
2,60
2,78
Jaschik Álmos (1885-1950): Dr. Lengyel Miklósék ... számú könyve, litográfia, papír, jelzett a nyomaton, foltos, 10x7,5 cm
10877.

1 000 HUF
2,60
2,78
9
5 db ex libris és alkalmi kisgrafika, vegyes állapotban, 10,5x8 cm és 6x8 cm között
10878.

1 200 HUF
3,12
3,33
4 db ex libris és kisgrafika, közte jelzett, sorszámozott is, vegyes méretben és állapotban
10879.

1 200 HUF
3,12
3,33
Bálványos Huba (1938-2011): Illusztráció. Linómetszet, papír kartonon, jelzett, 7.5×6.5 cm
10880.

1 200 HUF
3,12
3,33
Sebők Á. jelzéssel: Art deco szépítkező hölgy. Tus, papír, Jelzett, 20x15 cm
10881.

8 000 HUF
20,78
22,22
1970 Magyar Kisgrafika. Bp., Kisgrafika Barátok Köre, 8 sztl. lev. +37 t. Gyulai Líviusz, Kass János, Kondor Lajos, Kopasz Márta, Maurer Dóra, Reich Károly, és mások munkáival. Kiadói félvászon-kötésű mappában,a két felső sarkán kis ütődéssel.. Számozott (275./500) példány.
10882.

6 000 HUF
15,58
16,67
In memoriam Stettner Béla. 15 db grafikát tartalmazó sorszámozott mappa Stefanovits, Csorba-Simon, Rozanits, Vén Zoltán, Kőnig Róbert stb Jelzettek. Sorszámozott, 50/300 Lapméret: 22x31 cm
10883.

4 000 HUF
10,39
11,11
11
5 db ex libris és alkalmi kisgrafika, vegyes állapotban, 12x10 cm és 17,5x11 cm között
10884.

1 200 HUF
3,12
3,33
Gacs Gábor (1930-2019): Angyali üdvözletem. Linómetszet, papír, jelzett. Üvegezett fa keretben, 13x7,5 cm
10885.

1 600 HUF
4,16
4,44
10886.

28 000 HUF
72,73
77,78

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

News

Auction 420:
Viewing: from 14 June to 23 June
Payment deadline is 8 July

  Events

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2022 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.