Mixed banknote and coin lots

Number of items: 16

Vegyes, magyar és külföldi érmetétel kb. ~750g súlyban + NDK 1964-1975. 5M-20M (4xklf) T:vegyes,III Mixed Hungarian and foreign coin lot (~750g) + GDR 1964-1975. 5 Mark - 20 Mark (4xdiff) C:mixed,F
33443.

3 000 HUF
7,79
8,33
Vegyes magyar és külföldi fémpénz tétel ~1,3kg-os súlyban, közte egzotikus országok T:vegyes
33444.

2 400 HUF
6,23
6,67
13
Vegyes magyar és külföldi fémpénz tétel ~1kg-os súlyban T:vegyes
33445.

1 400 HUF
3,64
3,89
22
33446.

1 400 HUF
3,64
3,89
22
8db-os vegyes, magyar és külföldi, rossz állapotú Ag érmetétel T:3-,4 8pcs mixed, Hungarian and foreign, Ag coin lot in weak condition C:VG,G
33447.

3 600 HUF
9,35
10,00
33db-os vegyes, főleg külföldi érmetétel, a római kortól a 19. század végéig T:3,3- 33pcs mixed, mostly foreign coin lot, from the Roman ages til the end of the 19th century C:F,VG
33448.

4 000 HUF
10,39
11,11
6db-os vegyes szocialista kitüntetés, emlékérem, sportérem tétel nagyrészt tokkal, közte Vincze Dénes (1914-1972) ~1970. Az Építőipar Kiváló Dolgozója aranyozott, festett kitüntetés dísztokban T:1-2
33449.

6db-os vegyes szocialista kitüntetés, emlékérem, sportérem tétel nagyrészt tokkal, közte Vincze Dénes (1914-1972) ~1970. "Az Építőipar Kiváló Dolgozója" aranyozott, festett kitüntetés dísztokban T:1-2

3 400 HUF
8,83
9,44
Vegyes: 1927-1933. 1f Br (3xklf) + 1940. 2f Br + Ausztria 1816A 1/2kr Cu + 1907. 2h Br + 1915. 10h alpakka T:2-,3
33450.

1 400 HUF
3,64
3,89
Nagypapa kincsesládája, benne vegyes, külföldi és magyar érmék, emlékérmek, jelvények és plakettek (főleg militária és sport témakörben), felvarrók, gombok, váll-lapok, illetve Vatikán 1900. Giubileo secolare anno Santo - Roma 1900 / Omaggio universale a gesu redentore emlékérem füllel (25mm) + Svédország 1930. 25ö Ag + 7db (5xklf) jelvény a Magyar Néphadsereg fegyvernemeiről + Madarassy Walter (1909-1994) 1938. XXXIV. Nemzetközi Eucharisztikus Kongresszus Budapest fém jelvény (3db). Sérült szivaros faládában T:vegyes
33451.

"Nagypapa kincsesládája", benne vegyes, külföldi és magyar érmék, emlékérmek, jelvények és plakettek (főleg militária és sport témakörben), felvarrók, gombok, váll-lapok, illetve Vatikán 1900. "Giubileo secolare anno Santo - Roma 1900 / Omaggio universale a gesu redentore" emlékérem füllel (25mm) + Svédország 1930. 25ö Ag + 7db (5xklf) jelvény a Magyar Néphadsereg fegyvernemeiről + Madarassy Walter (1909-1994) 1938. "XXXIV. Nemzetközi Eucharisztikus Kongresszus Budapest" fém jelvény (3db). Sérült szivaros faládában T:vegyes

1 000 HUF
2,60
2,78
25
~1kg vegyes osztrák, német és magyar fémpénz kis dobozba rendezve, közte pfennigek, fillérek, pengők T:vegyes
33452.

3 000 HUF
7,79
8,33
52
~1970. Takarék zseton Al zseton (3xklf, 1, 2 és 5 címletekben) + 1986. Liszt Ferenc kétoldalas Al emlékérem (32mm) + 1986. Mexikói Világbajnokság kétoldalas Al emlékérem (32mm) T:1-2
33453.

~1970. "Takarék zseton" Al zseton (3xklf, 1, 2 és 5 címletekben) + 1986. "Liszt Ferenc" kétoldalas Al emlékérem (32mm) + 1986. "Mexikói Világbajnokság" kétoldalas Al emlékérem (32mm) T:1-2

1 200 HUF
3,12
3,33
~700g vegyes érmetétel régi pénztárcában T:vegyes
33454.

1 800 HUF
4,68

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

News

Auction 420:
Viewing: from 14 June to 23 June
Payment deadline is 8 July

  Events

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2022 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.